SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba w Policji czy wojsko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Coś Ci się pomyliło, nie wiem kto zarabia 4000 Neto na start, może brutto, z wojskowymi mam doczynienia, to jest beton aby coś im przetłumaczyć, tak napisane jest i tak ma być, w policji był mąż takiej dalszej znajomej do pierwszej akcji, jak strzelanina była to zrezygnowal. Wszędzie nie jest kolorowo, zależy jeszcze jakich przełożonych będziesz mial

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 669
Teraz w policji w Wwa przynajmniej zarabiają 4000 netto na start.
Chciałem poznać plusy i minusy tych służb.
A chyba ,aż tak ryzykownie nie jest skoro widzę chłopaków lub dziewczyny 170 cm wzrostu i dają radę a ja jestem sporo masywniejszy i dużo wyższy.


Zmieniony przez - TomekWwa w dniu 2021-09-02 22:48:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1731
Policjant na start 4000? Cos Ci sie pomylilo. Jestem w stanie uwierzyc w jakis dodatek stoleczny, ale on na bank nie wynosi min. 1000zl netto.

Tak apropo. NIe wiemw jakim sie towarzytwie obracasz, ale co na ten pomysl sadza np. koledzy z maty ? )


Zmieniony przez - krtg w dniu 2021-09-03 10:35:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
co do doawania rady, brat startował kiedyś i co i dupa, plecaki są wszędzie co ledwo tor zaliczyły.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 669
Wiesz nie spotkałem się jeszcze aby w normalnym klubie nie chcieli trenować z kimś z mundurówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
u mnie trenują chłopaki z policji, na poprzedniej siłowni wojskowy był, nie wiem o co chodzi jak jesteś z mundurówki to co nie mozesz trenowac.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 52 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 426
Warto iść do wojska? mam teraz się wstawić Na badania komisji wojskowej i w razie czego mogę się zgłosić do służby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Czy warto grać w piłkę nożna ?

Jak czujesz ze w wojsku się spełnisz to idż.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 669
Anubis to chyba chodzi o jakieś gangsterskie zasady ,iż nie można trenować.
Gdzie służysz w policji czy w wojsku?


Zmieniony przez - TomekWwa w dniu 2021-09-04 15:55:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 52 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 426
We wojsku nie można ćwiczyć na siłowni ? Czy to mit jakiś


Zmieniony przez - MichuCMAZ w dniu 2021-09-04 15:57:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka

Następny temat

Poranne treningi sztuk walki

WHEY premium