SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1090381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20261
A jak później z pracą w wojsku na stanowisku oficera po odbytej służbie przygotowawczej?. Trudno jest dostać jakąś ofertę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 10837
Powiem Ci tak, wojsko nie lubi nikogo po takich „turbokursach”oficerskich, a z praca? Ogółem przede wszystkim plecy musisz mieć, niby wszędzie brak do wojska, a jak się okazuje bez pleców mało realne się dostać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 1 dzień Przeczytanych tematów 93
Witam,
Ostatnio miałam testy psychologiczne,niestety ich nie przeszłam.Złożyłam tego samego dnia odwołanie i wysłali mnie do Bydgoszczy.Jeśli ktoś z was miał tam poprawkę to proszę o info jak to tam wyglada ,czy dają te same testy czy zupełnie co innego?
Z góry dziękuję

Zmieniony przez - Sanders22 w dniu 2019-12-11 23:41:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2595
Na pewno będziesz miała inne. Do poprawki będziesz miała to co zawaliłaś np. test Matryc Ravena, test osobowości, maszyny itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 1 dzień Przeczytanych tematów 93
Ok dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Testu matryc ravena nie miałam.
Na jednej z maszyn tej krzyżykowej mi poszlo zle i z testów na logikę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

Fruzelina