SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 909754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 98
Może ktoś coś o Powidzu napisze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1024 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16754
Bartek.Wloclawek
Może ktoś coś o Powidzu napisze ?

2

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 399 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23926
żeleś
Kazik92
Odebrałem dzisiaj karte powołania. 5 pułk strzelców podhalańskich, Przemyśl, ktoś coś może powiedzieć o tym miejscu?

Dawny polsko -ukraiński batalion nadal żyją mitem Kosowa gdzie jeździli co zmiana

Co do Zegrza to tam jest "ciężko" z jednego powodu pracują tam d****e.Kończyłem podoficerke w Zegrzu w 2004 roku i kilku chłopaków zostało na miejscu spotkałem ich jakoś rok temu na kursie i jeden się chwalił jak to znalazł schowany przez żołnierzy czajniki drugi z dumą opowiadał jak napisał meldunek na żołnierza za cywilne skarpetki i bielizne.Ręce mi opadły wyj**ałem ich w połowie posiłku mówiąc ze to stolik dla specjalsów i nie mają prawa tutaj jeść wstyt z takimi janami siedzieć na posiłku.

Uczyć sie tam i trenować bo wracam w lipcu z Iraku jeszcze rok i sie etat operatora zwolni

To my w Złocieńcu mamy prawie raj haha
W rok podoficera nie zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 285
...

Zmieniony przez - jasiu123453 w dniu 2016-12-10 17:51:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 384
Muza zaj**ista w filmie, już mi sie podoba :)

Jak ktoś do Sandomierza to grupa na FB jest https://www.facebook.com/groups/373731319627050/

Zmieniony przez - coolmeso w dniu 2016-12-10 21:20:24

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 444
Cześć. Ja tylko zapytam czy spotkaliscie kiedykolwiek na SP kogos po trzydziestce. Dawali rade? Ja mam 33 i wybieram się na SP w maju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 33 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 577
38 letnia kobieta dala rade to i Ty dasz, jesli czujesz sie na siłach i chce Ci sie pracować nad sobą. Na SP bede od stycznia ale słyszałem w swoim WKU o tej kobiecie. Nie była tez wysportowana. Po prostu chciała a jej determinacja pozwolila jej dotrwać do końca. Wniosek prosty - jesli sie czegoś bardzo chce, to mozna! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 444
Ja wiem ze dam rade. To jeszcze zapytam doświadczonych czy te moje 33 lata bedzie przeszkadzało w ewentualnych staraniach na zawodowego. Dodam tylko ze mam wyższe wykształcenie, kat C., kurs skoczka spadochronowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 802 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11702
Spokojnie sie dostaniesz, mam kumpla ktory jest po 30 i dostal sie na etat i to nie do byle jakiej jednostki na zadupiu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 21 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1155
Jamian
Hm nie wiem tak słyszałem, wszędzie jest nauka i dyscyplina ale jak czegoś chcesz to nie powinieneś,as narzekać tylko robić swoje, ja w Gołdapi jestem i też lekko nir jest ale daje rade i z siebie wszystko bo wiem.po co to robię ;)

Cos wiecej o goldapii mozesz napisac. Od 2 wlasnie tam jade. Pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.