SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Słodziki w żywności

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1737 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516267
Prawda dlatego umiar we wszystkim jest wskazany, to jest prawdą od zawsze.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3569
Jest dużo substancji słodzących, jedne dają smak i się nie trawią, inne trawią i trochę kcal mają. Według mnie trzeba jednak uważać, mogą pobudzać apetyt i np. ciekawostka ja jak napiję się coli zero to następneego dnia 2 kg więcej, zatrzymuje mi wodę. 2-3 dni i wraca do normy, ale też mam tą galaretkę z sfd i jest słodzona sorbitolem chyba i np. jest ok.

Bóg zesłał mnie na Ziemię by siać zamęt i zniszczenie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3210 Napisanych postów 15808 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Sliwa85
Jest dużo substancji słodzących, jedne dają smak i się nie trawią, inne trawią i trochę kcal mają. Według mnie trzeba jednak uważać, mogą pobudzać apetyt i np. ciekawostka ja jak napiję się coli zero to następneego dnia 2 kg więcej, zatrzymuje mi wodę. 2-3 dni i wraca do normy, ale też mam tą galaretkę z sfd i jest słodzona sorbitolem chyba i np. jest ok.

W takiej sytuacji warto zbadać jak działa u Ciebie - Twoja gospodarka insulinowo-glukozowa.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 68
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2971 Napisanych postów 57171 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 623098
Cola nie jest jakoś szczególnie niezdrowym produktem w porównaniu z tym co ogólnie jada 80% ludzi.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1737 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516267
Żywność to związki chemiczne. Okazjonalnie cola nie zaszkodzi, natomiast jej nadmiar może być szkodliwy.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-07-01 15:01:24

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7841 Napisanych postów 107782 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1277048
a gdzie teraz nie ma jakiejś chemii, za bardzo się nie ustrzeżemy przed tym nawet produkty bio neiraz są jedynie z nazwy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny i modyfikacji