SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słodycze?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 186
mam takie pytanko czy slodycze mozna jesc czy nie, czy to bez różnicy???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
najlepiej nie jeść , ale nie jesteś zawodowym kulturystą, więc raz jakiś czas możesz sobie pozwolić tym bardziej jak jesteś na masie byle nie za często oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7578
Zamiast slodyczy lepiej suszone owoce np figi morele daktyle. Tez bardzo slodkie a duzo bardziej wartosciowe. Chociaz tak jak kolega wyzje napisal od czasu do czasu mozna zjesc byle rozsadnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2193
Jedz. Nie jestes zawodowym kulturysta. Poza tym jakbys sobie odpuscil cale dobre smieciowe zarcie to psychicznie bys nie wyrobil. Mi sie na redukcji zdarza wszamac slodycze a tluszczyk i tak leci Dzisiaj na przyklad zjadlem big toffi (loda ) i pol paczki czipsow kurczakowych

In flames "A sense of purpose" na to czekalem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Wszystko zależy od przemiany materii - jeśli ktoś się łatwo zalewa, to musi uważać. Co tobie AKUKU raczej nie grozi, patrząc w profil! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla odpoczynku psychiki zjedz sobię jakiegoś batona czy co tam lubisz czasami, byle nie codziennie i w dużych ilościach Ja lubię lody i teraz, szczególnie jak jest ciepło to sobię co jakiś czas pozwalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Możesz sobie pozwolić nikt Ci przecież nie zabroni

POZDRO

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety jak kiedys na forum odradzano slodyczy i pisano ze najwyzej czasem , to teraz pisze sie JEDZ ale najlepiej czasem . niby prawie to samo ale zupelnie inne w odbiorze dla tego ktory pyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Zamiast slodyczy lepiej suszone owoce np figi morele daktyle
Porownaj smak. Chyba to jest w tym najwazniejsze.

Dzisiaj na przyklad zjadlem big toffi (loda ) i pol paczki czipsow kurczakowych
Nawet chipsy musisz jesc o smaku kurczaka? Rozumiem ze to dobrze dziala na psychike heheh


Poza tym wiadomo ze slodycze to syf itp itd... ale co z tego?
Ja mam z nimi kontakt tylko wtedy gdy mam hipoglikemie... ale wtedy zazwyczaj wybieram cole niz jakiegos batona...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3713
Ja miałem ze słodyczami straszny problem, slina mi sie zbierała na coś słodkiego i nie mogłem sie powstrzmać ale jakos teraz sobie radze tak jak kolega pisze wyżej,figi,rodzynki,morele,orzechy do tego i tez staram sie umiarkowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść aby nabrać masy???

Następny temat

Bieganie a strata mięśńi

WHEY premium