SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słabe wyniki po cyklu niski testosteron.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1240
Witam, znajomy ma problem a ja nawet się nie znam to nie wnikam w to głębiej tylko odsyłam do specjalistów.

Tu są jego wyniki badań:


3,5 miesiące na cyklu długi przez 1,5 miesiąca plus tren miesiąc do tego 2 mięs prop odblok 3 hcg listek novoldex i listek clomidu dalej wagi robić nie moge.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Bajki o kolegach i ich problemach po cyklu.. My tu nie jesteśmy upośledzeni a mamy 21 wiek więc każdy ma dostęp do internetu. Bez ściemy.

Wrzuć cykl dokładnie rozpisany na dawki i tygodnie. Po odbloku już widać, że był bardzo źle przeprowadzony. Do tego żeby sprawdzić jak pracuje przysadka po PCT robimy badanie LH i FSH.


Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2017-03-14 13:53:03
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94084 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Listek clomidu to po 100 metki sie daje %
Blok na wlasne zyczenie
Plus prolaktyna i progesteron oraz ankieta dzialu


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-03-14 14:47:22

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145
Panowie coś polecicie mi wiecej ?
http://m.sfd.pl/złe_wyniki_badań_po_cyklu-t1143562.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94084 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
nie rób bałaganu u innych w temacie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1240
Panowie, serio nie mój cykl, ja już nie ćwiczę or ponad roku bo się połamałem i nie za bardzo mnie problemy zdrowotne puszczają, a co do kolegi, to jest co ciekawsze kolega kolegi. A co do sterydów to brać też nigdy nie brałem bo siłownia dla mnie jest rekreacyjna, ale kto chce niech bierze moge nawet igłę pomóc wbić jak od tego nie zemdleje xd

Jak się dowiem co kiedy i jak dokładniej brane było dam znać.


Zmieniony przez - buKKa w dniu 2017-03-14 21:23:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
To co się przejmujesz kolega kolegi . Będzie miał potrzebę to sam odwiedzi nasz forum . Tutaj trafić to żaden problem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1240
Zajmować się zajmuję bo nie jest to dla mnie kłopotem napisać w jego sprawie skoro on nigdy się na forach nie udzielał i nie wie nawet jak. A co to dla mnie za problem spędzić chwile nad tym?

Ale to nie jest tematem mojego pytania, więc wracając do sedna sprawy to:

2 tyg był długi 250 mg co 4 dni pozniej 4 tyg 500 mg co 4 dni i tren 1 ml co 4 dni i dwa miesiące prop 200 mg co 2dni
Brał odblok to hcg i clomida.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699602
Dostosuj się do regulaminu forum albo zamykam temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1240
Można to było na początku napisać że mam się dostosować a nie potem jak sobie o tym ktoś przypomni nagle, ale to tylko taki offtopik bez urazy :)

Dowiem się to wypełnię ankietę żeby nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94084 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
buKKa
Można to było na początku napisać że mam się dostosować a nie potem jak sobie o tym ktoś przypomni nagle, ale to tylko taki offtopik bez urazy :)

Dowiem się to wypełnię ankietę żeby nie było.


trzeba czytać regulamin działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w przejściu z trenu na bold

Następny temat

Omnadren 250 solo jaki odblok?

WHEY premium