SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słabe nogi,jak poprawić?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój problem to słabe nogi. Pomimo tego że jestem aktywna, nie siedzę na tyłku pół dnia, na siłownie chodzę 4 razy w tyg(2xgóra,2xdół),spędziłam 3 miesiace na intensywnym wojskowym szkoleniu to moje nogi nadal są kiepskie. Przysiady ze sztangą nie idą zadowalająco bo nogi nie dają rady. Jak je poprawić,wzmocnić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1026

Opiates for lunch, barbiturates for dinner

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 467
Pytanie dosc ogolne na nogi jest duzo cwiczen ktore moglyby ci pomoc , najlepsze sa jak zawsze przysiady, co do woekszej intensywnosci treningu nog , pomysl o wydluzeniu liczby powtorzen w serii, wazne jest tez czy aby poprawnie je wykonujesz, sprobuj kilku cwiczen wielostawowych np wykroki ,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nos

Następny temat

owsianka na xxxxx sposoby

Wiecej