SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słaba psychika strach przed bójką

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
MMA
Tylko uzupełnię, że trening musi był dobrany z głową. Musi zawierać ćwiczenia dynamiczne. Robiąc wolno powtórzenia przybędzie Ci i masy i siły. Natomiast możesz przez to być wolniejszy.


To się zgadza, dlatego najlepiej stosowac combo; masa + sporty walki; jak sam rozmiar nie wystarczy to wtedy trzeba zrobic użytek z umiejętności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3109
Mam jeszcze pytanie odnośnie treningów. Mój trening na klatke to 4×12 pompki 4×12 rozpiętki obciążenie 8kg przy rozpiętkach czy taki trening wystarczy 3 razy w tygodniu czy dołożyć jakieś ćwiczenia do tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Zdecydowanie dołożyć. Zakładam ze to obciążenie co masz to hantle po 8kg każda.
Moja propozycja:
1.Przysiad z hantlami 4x20
2.Pomki klasyczne 4x20
3.Podciąganie na drążku, framudze od okna, belce na strychu etc 4x max
4.Barki wyciskanie hantli 4x max
5.Triceps opuszczanie na poręczach dwóch krzeseł 4x max
6.Biceps hantlami 4x max
7.Brzuszki 4x30

To na początek 3x w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3109
Dzięki od jutra zabieram się za te treningi co rozpisałeś.Pytanie triceps ćwiczę w ten sposób że opieram się rękoma z tyłu o np łóżko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3109
coś podobnego do dipów tylko przy tym mam wyciągniete nogi do przodu a rękami opieram się z tyłu i robie takie pompki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Spoko, jeżeli męczy Ci to triceps wystarczajaco to strzel 4 serie po 20 jeśli dasz radę. Możesz pod nogi podstawic krzesło żeby było trudniej. Dipy bardziej poczujesz w tricepsie + w dole klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3109
Mam jeszcze pytanie kiedy zauważe pierwsze efekty jeżeli chodzi o sylwetke? Ile dni przerw powinno być między treningami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Jak dieta będzie dobra to po paru miesiacach powinno byc cos zacząć widać. Daj co drugi dzień taki trening np pn, śr, pt.
Możesz co drugi trening zrobić rozpiętki zamiast klatki, dipy zamiast opuszczania na łóżku itp, pozamieniac coś.


Zmieniony przez - bartek81 w dniu 2/4/2019 11:19:57 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3109
Słyszałem że po miesiącu


Zmieniony przez - Jakub122333 w dniu 2019-02-05 17:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Fajnie, tez bym tak chciał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pyt do koleżanek... Stchórzyć czy podjąć rękawicę?bójka z sporo młodszą

Następny temat

Muay Thai MMA

WHEY premium