SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słaba klata ;(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Witam.
Mam bardzo słabą klatę, i chodzi tu zarówno o jej wygląd, jak i siłę wycisku. Próbowałem już wszystko, łapałem za sztangielki, ale nic to za bardzo nie dawało. Ćwiczę standardowo, plaska, skos+, rozpiętki ,(czasem zmieniam na przenoszenie), skosu ujemnego robić nie mogę, bo nie mam blokady do udu, mam też do dyspozycji poręcze.
Co robić jak trenować moja klaciuszkę ??
Kupel ze stażem radził trening 8 seri na plasko 10,8,6,5,3,1,5,5 i 4 serie na skosie+ po 7pow. Co o tym sądzicie.
Dodam jeszcze że z pozostałych partii mięśniowych jestem zadowolny, tylko ta klata nieszczęsna...

Im trudniej
Tym łatwiej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
ja tez mam dosyc slaba klate z wygladu szczegolnie ale teraz sie poprawila sporo, Marcin BL ulozyl mi abym klate cwiczyl tak:
zaczac od skosu w gore suwnica smitha/sztanga 12/10/8/6/6 pozniej plaska hantlami 3x12 i rozpietki glowa w dol 3x15, niestety skosu w dol na silowni nie mam zaczalem wiec dawac stopy pod posladki i taki udawany skos w dol robic , efekty sa, i jako ze ani suwnicy nie mialem ani sztangi robilem tez hantlami ten skos w gore i jestem zadowolony z efektow jezeli chodzi o wyglad i nawet na plaskiej sila skoczyla choc nie cwiczylem jej od czasu do czasu wskoczylem zobaczyc jak tam stoje silowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 735
Wyslij jakies zdjecia bo nie wiem co masz dokladnie na mysli ze klata slabo wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
jak zależy ci na sile to rób tylko płaską
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
wywal plaska
daj pompki na poreczach
plasko i skos hantlami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
"Ćwiczę standardowo, plaska, skos+, rozpiętki" a wlasnie moze ze cwiczysz standardowo jest przyczyna tego? bardzo duzo sie naszukalem tego tematu , mysle ze bardzo Ci pomoze : https://www.sfd.pl/Co_zrobić_z_klatą_Szczególnie_do_pumy.-t455753.html  przeczytaj zastosuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Zdjęcia nie będę dawał bo nie ma sensu.
cyryl dzieki za ten link, na pewno skorzystam,
koles08, nie do końca zrozumiałem, pompki na poręczach, płasko hantlami, skos hantlami, o to Ci chodzi ?

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Albo krótki staż treningowy, zła dieta, zła regeneracja, źle rozplanowany trening lub genetycznie słaba klatka. Jeśli na pierwsze cztery odpowiesz z ręką na sercu TAK tzn, że będziesz musiał poświęcić więcej czasu na klatę niż na inne partie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
dobra najpierw to poprostu trzeba dac bodziec inny klatce niz dotychczas a nie doszukwiac sie wad genetycznych i takich *******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
pierdół nie wiem dlaczego mi to ocenzurowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
pewnie nie użyłeś polskich znaków, wtedy pierdół zamienia się w pier-dol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia+Boks+Dieta Prosze o pomoc

Następny temat

Czy aminokwasy zastapią część białka?

WHEY premium