SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S.A.W

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4263

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
Witam.

Sprawa jest taka że chcę kupić odżywke o nazwie s.a.w i chciałem się dowiedzieć czy to już wystarczy czy do tego trzeba brać coś jeszcze.
Co do dawkowania to wiem że 30 min przed treningiem ale czy też się ją bierze w dni nietreningowe i czy jężeli trenuje boks to mogę ją brać przed treningiem??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
jezeli tylko w celu poprawy treningowej, czyli pobudzenia itp, to wystarczy sama, jak jako cykl, to trzeba cos dorzucic do tego

aczkolwiek, jak bym byl ostrozny co do suplementacji w sw pomperami.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27980
SAW pompuje calkiem niezle, wiec do boksu chyba nie za bardzo sie nadaje. W dziale treca masz juz kilka opini o tym produkcie.
pzdr

Caelum Limes Est !
Moja silownia: http://www.sfd.pl/Garazowa_silownia_omi87-t725508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale musisz walić 2-3 porcje. Co do autora wyczuwam lekką nutę "sezonostwa". Tj wiesz, brać do tego możesz wiele rzeczy ale wielkich efektów się nie spodziewaj :)
A przed treningiem SW bym nie brał, bd się ruszaj jak kluska potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4588
z tego co wiem, można dostać próbkę za darmo, ale nie pamiętam adresu.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 432

"Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 432

"Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 334 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13930
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
macie dzial od opinii, tam kierujcie swoje uwagi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HMB BCAA czy kreatyna

Następny temat

Dawkowanie kreatyny

WHEY premium