SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba przygotowawcza, testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 1369547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1890
A w jaki sposób badany jest kręgosłup ? Rezonans magnetyczny czy lekarz na "macajewa"sprawdza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2615
Estro czy umiesz czytać? Rtg kręgosłupa jak kolega wcześniej Ci napisał.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
ktoś w Rzeszowie na psychologu w najbliższym czasie? :D lub ktoś był niedawno ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 374
Czy orientuje się ktoś kto odbywa tera służbę przygotowawczą jakie są normy na egz z w-f dla kobiet? Kazdy mówi inaczej. Jedni ze już bieg na 3000m jest inni ze nadal na 1000.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 102
Ktoś na badania do Opola
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
kobiety mają już 3000 , no i brzuszków już nie ma .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29
Witam
Wybaczcie, że nie w temacie i za to jeśli już gdzieś coś podobne jest. Zastanawiam się się nad złożeniem papierów do SP. Trochę już poczytałem sobie ale są jeszcze rzeczy, na które albo nie znalazłem odp. albo cała masę odmiennych. Po pierwsze(wiem, głupie) jak jest z papierosami, czy mogę sobie wziąć karton czy mnie wyśmieją? Druga sprawa - pieniądze wypłacają co miesiąc czy wszystko na końcu? 3 - Testy sprawnościowe są przed służbą, czy po, czy w trakcie i która to jest ta aktualna tabelka, bo już głupieję. Znalazłem już kilka różnych wersji, niby wszędzie podobnie ale dla mnie ważne bo z bieganiem to nie najlepiej. Tzn jakoś daję radę ale właśnie ja nie chcę tego zaliczać "jakoś". No i najważniejsze. W listopadzie będę miał już 30 na karku(wyglądam na znacznie więcej) Już słyszałem parę razy, że za stary jestem .30 lat i tylko szeregowy i tym podobne. I to mnie właśnie męczy. Po prostu nie chciałbym się wyróżniać z tłumu. Pozdrawiam i z góry dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Fajki u nas sobie przywozili , pieniądze były co miesiąc zwykle pod koniec , testy mieliśmy jakiś miesiąc przed końcem służby , ludzie przed i po 30 też byli .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Na taryfe ulgowa ze wzgledu na wiek nie mozesz liczyc bedziesz na rowni traktowany jak wn co ma 18 lat.Fajki mozesz zabrac choc na kurzenie nie ma czasu przynajmniej na poczatku,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1890
CześćWam
Estro czy umiesz czytać? Rtg kręgosłupa jak kolega wcześniej Ci napisał.


Napisał rtg klatki piersiowej a nie kręgosłupa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zdjecia z: Puchar Polski Sumo 28.09. 2013 r. Warszawa

Następny temat

Poszukujemy trenera okolice między Krk a Kato.

WHEY premium