SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słodzik, czy dobrze robię ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Siema
Ostatnio odkryłem taką rzecz jak słodzik (łał) i używam go np. owsianka z mlekiem 0,5% dodaję troszkę słodziku i jest pyszne, jogurt 0% mielę truskawki dodaję słodzik miksuję i wiele wiele innych dzięki niemu redukcja okazała się smaczna? Nie mówię ze redukcja jest jakaś ble czy coś ale niektóre rzeczy nie są zbyt smaczne. Ale sobie myślę czy to nie zbyt piękne? Może słodzik jakoś źle wpływa na moje zdrowie albo ma wcale nie tak mało kcal? Tu prośba do was o to abyście może dali mi linki do artykułów o nim albo sami napisali. Z góry dzięk!!!

Naturalnie ze naturalnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Słodzik, hymmm . Jedni uważają że jest szkodliwe a inni nie :<
Np. Warszawski koks uważa że jest nieszkodliwy, ja też tak uważam ;) POZDRAWIAM !

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 200
Słodzik dobry... Ale taki który ma jak najmniej E czyli dodatków chemicznych... Im bliżej natury tym lepiej. Na pewno nie cukier oczywiście. Robi masakre z organizmu już po paru dniach a nie latach, ale na słodziki trzeba uważać. Sam ma stevię i mnie lekko uczulają jej substancje w połączeniu z innymi substancjami (tymi "na które mam uczlulenie"-jabłka, skaza białkowa po twarogu itp.)... Troche mnie to martwi nawet, ale wydaje mi się że chodzi o dodatki E właśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Tez wale do wszystkiego slodzik, do sosow, czekolady, ciastek. Wydaje mi sie ze czlowiek spozywa zbyt male ilosci zeby slodzik byl dla nas szkodliwy. Co do tych E i konserwantow, w dzisiejszych czasach prawie wszystko zawiera konserwanty. Bardziej bym martwil sie sterydami/lekami ktore pakuja w kurczaki (kury akurat wiele osob sporo spozywa) niz jakims tam slodzikiem.


Zmieniony przez - Kubeek w dniu 2013-10-27 22:51:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Upewniam się

Następny temat

REDUKCJA A SILA

WHEY premium