SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzut oka na diete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5716
27 lat, aktualnie 86,5 kg pas pępek 91 przy wzroście 190 cm,
Staram się teraz przytyć do około 90/92 kg by w przyszłym roku ściąć to do 87/88 z płaskim brzuchem.
Ćwiczę już kilka lat ale teraz dopiero zacząłem liczyć kalorie i ważyć jedzenie
zapotrzebowanie wychodzi 3491 kcal ćwiczę 4 razy w tygodniu.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsza w miare ok, płatki kukurydziane raz na jakiś czas ok, ale większych ilości codzien bym nie jadł. Tak jak masz teraz jest ok


Z drugiej wywal ten jogurt. Nie znam jego składników, ale większość tego typu produktów jest kiepskiej jakości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5716
Jogurty jadam różne najczęściej w pracy z makaronem lub ryżem. Ciekaw jestem Czy ilość białka i ogólnie ilość kalorii jest wystarczająca, to z rzut z dni treningowych. Na pierwszym zrzucie trening był po pierwszym posiłku a na drugim zrzucie trening był po 3 posiłku. i Czy takie posiłki po treningu są odpowiednie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W pierwszej może być.

W tej drugiej diecie, do czwartego - potreningowego posiłku dodaj jakieś źródło białka, mięso najlepiej. Umknęło to mojej uwadze, sorki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5716
ja pracuje na trzy zmiany i mam jeszcze 15 miesięczna córkę wiec treningi mam o rożnych porach i rożnie mi się układają posiłki. A po treningu jedzenie jajecznicy z 3 jajek będzie dobrym źródłem białka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest ok, tylko najlepiej nie dodawaj dodatkowych tłuszczy, ew. bardzo małe ilości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5716
A komus innemu rzuciło sie cos jeszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 189 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5716
Czy jak przy zapotrzebowaniu około 3500 kcal podzielę sobie to tak białko 180 g Węgle 450 i tłuszcze 110 będzie ok ? Czy może uciąć węgle i po dokładać gdzie indziej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

dieta redukcyjna białko

WHEY premium