SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzucam się na pożarcie samcom :P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 487 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43251
Dziękuję za komentarze.

pilakrav: to było bardziej celem pochwalenia się, niż do oceny.
A tak poważnie to nie chcę dawać fotek w samej bieliźnie, bo to nie forum erotyczne, a poza tym ostatnio jakaś dziewczyna dała tu takie zdjęcia, i część wypowiedzi była po prostu chamska. Zresztą jestem trochę tłusta w typowo kobiecych rejonach. Wieczorem jeszcze dorzucę jakieś plecy, ale za bardzo nie umiem pozować, a zdjęcia robię samowyzwalaczem, więc trzeba się szybko ustawić.

Cinqg: trenuję rekreacyjnie, bardziej zależy mi na sile i sprawności. Kulturystyka i fitness mnie za bardzo nie kręcą, a poza tym przeraża mnie perspektywa jedzenia suchego ryżu z kurczakiem. A ja lubię sobie pojeść, chociaż oczywiście staram się trzymać generalnych zasad diety kulturystycznej. I mama mi mówi, że mi pióra za niedługo od tego jedzenia wyrosną.

Jeszcze co do stażu, to trenuję prawie dwa lata. Mam za sobą jeden cykl z 2 puszek Cell Pumpa, ale spodziewałam się po tym lepszych efektów (były głównie przeczyszczające )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Z tym Ze u Ciebie Widać Wytrenowane Ciało i Mięśnie a Ona wrzuciła Fotki po 2 latach Aerobiku gdzie wygladała jak typowa kobieta ktora nie ćwiczy itp.

Każdy ma tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
połowa chłopaków tutaj ma kilka/kilkadziesiąt razy przekroczoną normę testosteronu więc czasem coś im się wyrwie ale nie zrażaj się wrzuć jakieś fotki nie koniecznie w bieliźnie ale tak żeby było coś widać. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
nie podoba mie się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wytrenowane ciało,ukazane w niekorzystnym,mało kobiecym stylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1077
dlaczego bez twarzy? mogłaś same oczy zamazać np. ogólnie nawet fajnie ale szału ni ma

a no i napnij cegłe i pokaż jeszcze

Zmieniony przez - Sejdżej w dniu 2008-01-17 12:57:39

Sejdżej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9169
ee tam gadacie,ja tam lubie dziewczyny co coś trenują i mają jakaś pasje a nie tylko na dyskoteki i tona pudru na ryju,szcunek dla Ciebie lubie takie sylwetki.

MUAY THAI IS THE BEST ! ! !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
pozujesz jak facet, tak jak BL - pokaz cos kobieco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Spore gino, ziom

A na serio - kazdy lubi co lubi, jest spoko.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Dobrze panowie wyżej doradzają. Może nie koniecznie chodzi o fotki w stringach z całym tyłkiem na wierzchu ale o pokazanie włożonej pracy w odpowiednim świetle. Każda fotka ma jakiś tam klimat. Wiesz pewnie o co chodzi i myślę, że z łatwością dałabyś radę nas pozytywnie zaskoczyć.

Pzdr

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje foty -cwicze 2.5 roku na mase

Następny temat

Spadki spadki i po spadkach - aktualna Forma Pawsona - nowe str 12

WHEY premium