SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba i zrzucenie tłuszczu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam szukam planu treningowego aby zrobić sobie rzeźbę i zrzucić tłuszcz , głównie z brzucha i twarzy bo tam się tego trochę nazbierało mam zamiar biegać i lepiej się odżywiać.
Co do treningu to znalazłem na tym forum taką rozgrzewkę:
Rozgrzewka w kolejności:

1. Bieg w miejscu, w trakcie biegu unoszenie ramion w przód i w bok po 15-20 razy.
2. Stanie w rozkroku ramiona w górę, skłony tułowia w przód i w tył z pogłębieniem po 15-20 razy.
3. Stanie w rozkroku ramiona na biodra, naprzemianstronne skłony tułowi w bok 15-20 razy.
4. Stanie w rozkroku, opad tułowia, ramiona w bok, skręty tułowia 15 razy.
5. Krążenia bioder w staniu w obie strony 15-20 razy.
6. Stanie w szerokim rozkroku, ramiona na biodra, półprzysiady na lewej i prawej nodze 10-15 razy.
7. Pajacyki ok.20 razy.

Ale trening nie wiem jaki i stretching też nie wiem jaki i prosił bym o pomoc przy stworzeniu planu ćwiczeń.

Wiek: 14 lat i 10 mieś
Waga: 81
Wzrost: 175
Cel do osiągnięcia: Rzeźba, redukcja
Staż: 0
Aktywność fizyczna: WF 3 razy w tyg, czasami kilka razy w tygodniu spaceruję parę km.

Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
czego kłamiesz? rozgrzewka jest z tematu gdzie masz trening rozpisany ze wszystkimi szczegółami.
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co do tego zrucenia tłuszczu to wystarczy przestać jeść fast foody + ten trening i bieganie/jeżdżenie na rowerze, czy potrzebna będzie jakaś dieta jeszcze ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
możesz jeś "czysto" a i tak będziesz tył jeśli jesz za dużo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na naczepie ciężarówki

Następny temat

6 weidera i masa

WHEY premium