SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba i wspomagacze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
!!Witam!!
Chce pocwiczyc teraz troche na rzezbe bo masy juz troszke mam. Nie jestem za mocny w temacie rzezby wiec mam pytanie- moze ktos mi powiedziec co dokladnie robic (mniej wiecej wiem). Zaczne od poczatku do cyklu na rzezbe chce
dorzucic winstrola i clena - mam 100tabl. wina (5mg tabsy-Stromba) i 50 clena-moze ktos (np. Gochan- na Nim mozna polegac ) ulozyc cykl (nie zamocni i nie za lekki taki sredni) na rzezbe z uzyciem tych srodkow? -chojnie nagrodze sogami I mam kolejne pytanie jaki zrobic trening do tych srodkow? i Diete?
Trening - Cos takiego? - Duza objetosc, mala intensywnosc (50-70% 1RM, 12+ powtórzen w serii, 3-4 serii danego cwiczenia, 15-60 sekund odpoczynku miedzy seriami). Cwiczenia aerobowe typu przerywanego przez 40-60 minut, 4-6 razy w tygodniu na poziomie 75-90% maksymalnej czynnosci serca. Z kolei BST radzil zeby nie robic treningu na rzezbe tylko ulozyc odpowiednia diete (radzi wysokotluszczowa) i robic trening na sile. Ale z tego co wiem to dieta wysokotluszczowa nie pozwala na robienie postepow na masie i na sile. Tak wiec prosze "Starych rzezbiarzy" i nie tylko o pomoc.

!!Z gory dzieki!!


"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
ODPOWIE KTOŚ MI CZY NIE?????-HELP!!!!!!!!!

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Z treningiem nic nie zmieniaj ,trzeba podnosić duże ciężary żeby nie tracić mięśni ,do spalania kalorii są aeroby ,a nie trening siłowy.
Dieta
standardowo 3g białka i ok 4g węgli na kg masy ciała ,ale trzeba obserwować efekty i dostosować to do indywidualnych potrzeb, tak samo aeroby, musisz sam popróbować ,podstawy chyba znasz.A co do cyklu to kupiłbym lepiej ECA zamiast winka i clenu jak będziesz się dobrze odżywiał i powoli tracił wagę to nie stracisz zbyt wiele mięśni im wolniej tym lepiej ,2kg na miesiąć jest ok.A tak poza tym to ile masz w pasie bo w profilu nie wpisałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
A tak wogóle to masz za sobą jakieś cykle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
clenu jest troche za malo . proponuje dokupic ci jeszcze 50-100.winstrol jest ok( ja osobiscie do takiego cyklu dodalbym jakis propionat np. testopin daje ladny suchy miesien) co do treningow to proponuje superserie malymi ciezarami , lacz 3-5 cwiczen w jedno ,dietka-- wieksze ilosci bialka malo weglowodanow i tluszczow ( jesli dodasz ten propionat mozesz jesc wiecej bo on i tak jadnie zagesci i da sucha mase mimo wiekszej ilosci kalori ( nie mowie tu o wielkim obzeraniu sie jak na omce:)



Zmieniony przez - SCREAM w dniu 2002-07-25 13:43:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Może ktoś mi ułożyć cyklik z winkiem i clenem?

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
A jeżeli chodzi jakie cykle przeszedłem (to do Supermana głównie) to 2 nie duże (nie chce sobie marnować odrazu życia)
1- 60tabl. Mety
2- 80tabl. Mety

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Może ktoś mi pomóc?

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Oj, co do clena to moje przejścia nie należą do najlepszych. Jednak niektórzy chwalą go sobie, jednak jak mówi Scream masz go za mało.
Clen raczej po winie, choć możliwe jest branie razem. Wina 10-16mg\dzień wystarczy. Co do Clena, to zależnie od wagi. Przy twojej dawka będzie odpowiednia przy około 5 tabletkach clenu dziennie (jedna tabletka zawiera zdaje się 20mcg środka) clen możesz brać np. 1-2-3-4-5-5-5-5-5-5itd do końca - UWAGA! - bóle głowy, kołytania serca, odruch wymiotny zanik poczucia równowagi (chwilowy) trudności w np. prwoadzeniu pojazdów.
Niektórzy mają z clenem naprawdę spore problemy.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Z autopsji powiem Ci ze proponuje zastapic Clena thermogeniciem -po clenie czujesz sie bardzo źle i slabo przy 5 tabsach dziennie a po termogenicu odlotowo a wiem skondinąd ze dobry thermogenic daje lepsze efekty.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1875
Witam wszystkich!
Chcialam dorzucic cos od siebie na temat clenu.od tygodnia jestem na cyklu:1-2-3-4-5 2dni przerwy i 5-4-3-2-1 2dni przerwy i tak bedzie przez miesiac.Schudlam 2kg i musze powiedziec ze jedynymi skutkami ubocznymi ktore u mnie wystepuja jest drzenie rak i ogolne pobudzenie,na poczatku jeszcze male pobolewanie glowy ale nic tragicznego,ogolnie lajcik.Waze 62kg i jestem przedstawicielka tej tzw"slabej plci" i nie rozumiem jak to mozliwe ze wielki facet ma po tym mdlosci,mdleje i zasnac nie moze???I jeszcze jedno pytanko :czy myslicie ze powinnam juz zostac na 5tab do konca a nie schodzic piramidalnie?
Z gory dzieki za odpowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HORMON WZROSTU co myslicie???

Następny temat

40 mety na start

WHEY premium