SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba i utrata tkanki tluszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4381
nie przedawkujesz, łykaj spokojnie najlepiej wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 931
ok hehe tak tylko pytam. a płatki "musli" to nie wiem czemu piszesz żeby zrezygnować jak sam polecasz jeść więcej np. orzechów, słonecznik ,rodzynki a to wszystko jest w musli.;) no a odżywek narazie nie biorę dopiero od poniedzałku wieki powrót na siłkę hehe ;):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4381
w musli lwią część stanowią płatki a nie orzechy/nasiona/rodzynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2973
Do autora. Ogolnie gdybym był na miejscu zombie to wychlasnąłbym Ci zęby. Nie lubie sie wypowiadac na forach, zwłaszcza negatywnie, ale jestes dla mnie kretynem i tyle. Chłopak ma jakies pojęcie, dobrze Ci radzi a Ty mu jakies mongolskie teorie wkręcasz. Masz ZERO, ale to ZERO pojęcia o czymkolwiek. Zycze Ci dalej powodzenia w rzeźbieniu sie na gainerze i ryżu i podziwiam wszytkich cierpliwych ktorzy jeszcze probują Ci tu pomoc.... Ogarnij chłopak chociaz 1 % teorii... Przeczytałem 3 strony Twojego postu i myslalem ze sie wykończe nerwowo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 931
Witam ponownie. mam jeszcze taką sprawę ale nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tutaj. ;)
Jestem w trakcie układania diety na masę którą zaczynam we wrześniu, a więc mam problem z 2 posiłkami przed treningowym, i po treningowym: a więc mogę zrobić tak??:

Posiłek,PRZED TRENINGOWY: 1,5h przed siłką
- 50g Gainera, 50g Makaronu 200g pokrojonych owoców(np. truskawki) 15g rodzynek,i polane jogurtem 2% tłuszczu??

Posiłek PO TRENINGOWY
-bezpośrednio po siłce Carbo,za 30 min. 50g gainer.za 30min.ryż,pierś z kuraka,tuńczyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Zacznij czytać to się dowiesz ;>

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 931
nie możecie na tym forum odpisać konkretnej odpowiedzi?? że to mam dobre albo złe albo mi to zmienić ?? i pomóc jak człowiekowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 931
aha i czytam cały czas i zgapiłem to z innych diet i artykułów więc nie wiem o co ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Jeśli twierdzisz, że zgapiłeś to z innych diet to albo nie umiesz czytać, albo masz urojenia, albo zgapiasz z diety jakiegoś 'miszcza' bo czegoś takiego jak

Posiłek,PRZED TRENINGOWY: 1,5h przed siłką
- 50g Gainera, 50g Makaronu 200g pokrojonych owoców(np. truskawki) 15g rodzynek,i polane jogurtem 2% tłuszczu??

Posiłek PO TRENINGOWY
-bezpośrednio po siłce Carbo,za 30 min. 50g gainer.za 30min.ryż,pierś z kuraka,tuńczyk


nie ma w racjonalnym żywieniu

A odnośnie 'pomocy jak człowiekowi' to przykro mi bardzo. Jeśli ktoś ma całkowicie w d to, co jest na forum napisane i nie umie się podstaw doczytać, gdy dostaje LINKI to ja nie mam zamiaru się wysilać, bo niby dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 931
No to ok:
1h Przed Treningiem:
50g gainera,50g makaronu+owoc:

Bezpośrednio po Treningu:
-Carbo.po 30 min. Gainer

Posiłek Po treningowy:
150g- ryżu
300g -piersi z kury
oliwa z oliwek

Teraz ok ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa sprawdzenie

Następny temat

Jak zbudować masę mięśniową?

WHEY premium