SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba brzucha, a ogólny rozrost.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
Witam, mam małe pytanko :) Mam 17 lat 181 cm wzrostu i 73 kg wagi. Jeszcze mniej wiecej 3 lata temu bylem strasznie gruby i po schudnieciu trudno mi było przybrać masę mięśniową , jednakże w ciągu ostatnich 4 miesięcy przytyłem około 9 kg . Moje pytanie brzmi czy istnieje dieta dzieki której mogę spokojnie rzeźbić brzuch i nie martwić sie że nie będę miał przyrostów w innych partiach? Wiem ze głupie pytanie ,ale jak wiadomo najwiecej udziału w rzeźbieniu brzucha ma dieta i nie wiem czy to ma w moim przypadku sens,skoro chce sie rozrosnąć dodam że mam 37,5 cm w bicepsie ( w listopadzie miałem około 32-czysta masa mieśniowa,starałem sie tyć beztłuszczowo :D) Jezeli jestescie w stanie mi pomóc to będę bardzo wdzięczny :) !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
nie ma takiej diety.
albo redukujesz, albo budujesz miesnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje diety, obiad na zasadzie "co matka ugotuje"

Następny temat

Rzeźba brzucha, a ogólny rozrost. :>

WHEY premium