SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
jestem w trakcie redukcji juz 7kg zesżło i cwicze na rzeźbe cały czas...jednak jak skoncze juz redukcje...to dalej chce walic ale czy ma to sens ?na rzeźbe mam cell pump hmb i nitrobolon,czy takie ćw na rzeźbe dadza tez efekt chocby napompowania mięsni?czy po redukcji zaczac odrazu mase?czy moge po rzeźbie zrobic cykl tymi samymi suplementami na mase?
Pozatym cwicze 2miesiace na rzeźbe przy redukcji i wydaje mi sie ze miesnie nei rozwijają sie jak trzeba chocby klatka pompuje sie głownie w okolicach pach,to normalne przy redukcji?trening mam dobry,przez was tutaj sprawdzany

Zmieniony przez - Static w dniu 2005-10-08 17:18:24

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2365
nitrobolon nie jest na rzeźbe a juz napewno da efek napompowania mięśni. NA mase będzie świetny ale na rzeźbe daj jakiś spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Po zakonczonej redukcji sam ocenisz czy masowac sie czy nie. Chociaz ja mysle ze jak juz redukowac to redukowac porządnie I oczywiscie nie mozna budować masy zażywając suple na rzeźbe, przeciez to logiczne

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
I oczywiscie nie mozna budować masy zażywając suple na rzeźbe, przeciez to logiczne
mozna
budowanie masy to kwestia diety a nie supli nawet na efedrynie mozna lapac mase....
...ale po co ?

Zmieniony przez - ama_tor w dniu 2005-10-09 01:08:49

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Jestem innego zdania

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
to jestes zlego zdania
podstawa to dieta

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
hmb moze byc jednoczesnie na czystą mase mięśniową,a nitrobolon przy rzeźbie napompuje mięsnie...dodatkowo cell pump jako mocny jabłczan nie zaleje woda i tez napompuje?! mam racje?mozna takiego samego zestawu uzywać do treninguu na mase?i teraz tak mówicie ze jak na rzeźbe to na rzeźbe?ale bedzie tez dobry efekt aby cos było widac ze ćwicze o to mi chodzi

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
nie masz racji
hmb nie da ci czystej masy miesniowej, ale za to sprawdza sie jako antykatabolik
nitro zawsze poprawia bilans azotowy nie wazne czy bierzesz go podczas robienia rzezby czy masy
a cell pump to nie mocny jablczan tylko mix kreatynowy

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
mix kreatynowy tzn? hmb mozna chyba brac nawet w trakcie masowania?no ale jaki był by efekt cwiczenia z tymi suplementami na rzeźbe?da efekt na pompowania ?

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ilość powtórzeń

Następny temat

Trening na mase do oceny

WHEY premium