SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba Ktoś pomoże?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 107
Witam zbytnio nie ogarniam jeszcze wszystkiego nie dawajcie mi tu linków do innych tematów tylko proszę niech ktoś mi tu ułoży
Chcę cwiczyć na rzeźbę
Ćwiczę w domu mam sztange 60kg łamaną i prosty gryf 2 sztangielki po 15kg obciążenie jest git na pewno nie za małe i tak nie wezme na bica 15kg wiec na ćwiczenia stykną : ) puki co
i chcę plan trningu
ile mam razy ćwiczyć w tygodniu i czy mogę np ćwiczyć że klata na rzeźbę a reszte partii pod siłę że np rozpiętki na rzeźbę dużo serii małe przerwy a reszte normalnie że co seria 3min przerwy ?
może ktoś mi napisać jakiś plan jak ćwiczyć na rzeżbe klate jakie ćwiczenia ile serii po ile powtórzeń
PROSZĘ O POMOC
i mam pare pytań
1. czy jak mam nadwagę i będę rzeźbił klate to tłuszcz zleci? nie chodzi mi o kaloryfer tylko po prostu o spadnięcie tłuszczu?
2. Co ile mam ćwiczyć na rzebe klatę ile razy w tygodniu?
pomocy : )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
tu nikt Ci za darmo planu nie ulozy
uloz cos sam - masz przyklad z podwieszonych tematow daj ankiete dzialu i sie ewentualnie poprawi

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcja do oceny

Następny temat

Plan do redukcji

WHEY premium