SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba + odżywki + trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 160
WitamA wiec tak. Zalęży mi na poprawie mojej sylwetki (głownie zalezy mi na klatce, brzuchu, dalej biceps etc.) Na siłownie chodzę ok. 5 miesięcy. Wedlug mnie efekty nie są najlepsze ( wiem, wiem zwieksz mase) Aktualnie ćwicze 3x w tygodniu, poniewaz mam także treningi w klubie w piłkę nożną. Być może niweluje to w jakiś sposób efekty pracy na siłowni ? Cwiczę w poniedziałek i czwartek/piątek klate natomiast w srode biceps oraz triceps. Plecy ćwicze w domu na drążku. Do tego dochodzą oczywiscie ćwiczenia brzucha. Jak narazie ćwicze na sucho ale mam zamiar zakpić bialko. I tutaj mam pytanie czy samo białko wystarczy ? Czy moze dołożyc do tego BCA lub cos innego ? + Staram się oczywiscie jesć pokarm bogaty w białko.Wzrost: 195 cm Waga: 80 kg Wiek: ~~18 Czekam na Wasze odpowiedzi, opinie,sugestie itp.Zamieszczam także swoje zdjecie: http://img687.imageshack.us/img687/6121/sdf2h.jpg
http://img46.imageshack.us/img46/9205/sdfl.jpg
Duże efekty moge uzyskac w 3 miesciace ? Oczywiscie przy zakupie odżywek.Podsumowujac: Co zmienic w treningu ? Jakie odżywki ? Co robie zle itp?Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Zmieniony przez - dioniz w dniu 2010-03-25 22:26:53

Zmieniony przez - dioniz w dniu 2010-03-25 22:27:21

Zmieniony przez - dioniz w dniu 2010-03-25 22:27:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Po pierwsze zacznijmy od tego ze trening robiony na odwal- do zmiany(patrz w tym dziale jest ich duzo)
Po drugie- redukcja czyli tzw"rzezba" jest dla tych ktorzy juz maja mase i wygladaja a tu jak widze po zdjeciach jeszcze troche masz do zmasowania.

Mozesz oczywiscie na upor cwiczyc na rzezbe i wypaic sie na wszystkich ale poprostu bedziesz chudzielcem a nie "wyrzezbionym" czlowiekiem

Ja bym zmienil trening bo nie mozna ciagle cwiczyc na mase. Pomasuj dobrze naprawde i dopiero sie bierz za rzezbe.

CZyli za rok moze cos bedzie z tego :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 160
A jak sprawa z odżywkami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Kup gainera i bialko
Jestes dlugi wiec te 80 kg slabo wyglada
Dodaj gdzies z min 15 kg dobrego miesa :) a nawet o wiele wiecej

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 160
Czy podane nizej bialko byloby odpowiednie ? Oraz jak ktos moze to bylbym wdzieczny za podanie linku do dobrego gainera.
http://sklep.K**.pl/dymatize-elite-whey-227-kg-tylko-200-sztuk-p-387.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Masz specjalny dzial od odzywek i tam sa oceny.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

8 miesiecy na sucho, może zacząć coś brać?

Następny temat

[!Zdjęcia!] Prosze o pomoc w ocenie dotychczasowego planu i dalszej części...

WHEY premium