SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1068
Wiem wiem, zaraz napiszecie takie posty były i bleble. Prosił bym jednak o odpowiedz a jeśli nie to chociaż o wskazanie tematu. Chce w 5 miesięcy stracić z 10-15 kg żeby złapać trochę rzeźby. Prosił bym o jakiś sprawdzony trening. Nigdy nie myślałem o celowej stracie masy więc nie wiem nawet jak się do tego zabrać. Prosił bym o dokładną rozpiske ze wszystkim co mogło by mi pomóc. THX

-=Dream in one hand, shit in the other, then see which one fills up first=-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12079
Efekty będziesz miał gdy zadbasz o dietę i wprowadzisz ćwiczenia aerobowe. Samym treningiem siłowym choćby najlepiej zaplanowanym NIC w tym przypadku nie zdziałasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1068
wiem rozzumiem ale chodzi mi o to jak mam tą diete rozpisać, jakie aeroby, ile ich, no i jaki trening(ile seri,powturzeń). O to mi chodzi;)

-=Dream in one hand, shit in the other, then see which one fills up first=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12079
O dietę najlepiej zapytaj w dziale odżywiania. Ogólne zasady to 5-6 posiłków dziennie co ok. 3 godziny. Białka to chude mięso, drób, ryby, jajka, chudy twaróg. Węglowodany o dużym IG tylko po treningu. Unikać tłuszczy zwierzęcych poza rybami i odrobiną masłem. Oczywiście warzywa i trochę owoców. Dużo niegazowanej wody. Proporcje ilościowe zależą od człowieka. Są różne szkoły wolę się nie wypowiadać. Dieta lekko redukcyjna czyli trochę mniej niż wynika z zapotrzebowania. Czyli żadne głodzenie się.
Aeroby w zależności od zdrowia i kondycji to: marsz, rower, bieg itp. Powinny trwać od 15 do 60 minut 2-5 razy w tygodniu. Intensywność aerobów tak dobrana, żeby uzyskać tętno 60-70 % z (220 – wiek w latach). Jest to na granicy zadyszki czyli powinno się swobodnie rozmawiać. Gdy wysiłek będzie zbyt intensywny szczególnie przy słabej kondycji przestajemy spalać tłuszcz.
Lepiej zacząć mniej ambitnie. Np. 2 razy na tydzień po 15 minut. W następnym tygodniu 3 razy po 15 minut. Później 3 razy po 20 itd. W twoim przypadku gdy zadbasz o dietę powinno wystarczyć gdy dojdziesz do 3-4 razy w tygodniu po 30-40 minut.
Aeroby najlepiej rano na czczo lub po treningu siłowym. To pierwsze raczej latem. Chyba, że późno wstajesz.
Masy przy diecie redukcyjnej oczywiście za wiele nie uzyskasz. Czyli trening ogólnorozwojowy np. ACT, wytrzymałościowy lub jeżeli trochę już trenujesz gęstościowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2165
...

Zajrzyj koniecznie tu:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=92199&whichpage=1&crc=6235549#post0 

>>> Trenuj do końca do upadłego, bo życie to walka by dążyć do czegoś! <<<
LEGENDARNY ABS II => http://www.sfd.pl/temat180570/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 671
siemka ! powiem ci tak musisz zrobic redukcje a nie rzezbe ja tez mialem taki kozacki pomysl "a jak bede robil rzezbe to zrzuce kg i bede swietnie wygladal" dupa niczego nieprzeskoczymy !! musisz sie redukowac i koniec !! po redukcji zobaczysz co ci brakuje i co zmienic przez tluszcz nic niewidac ! wiec zabieraj sie tak jak ja za redukowanie sadla a bedzie gitek :)

Dojde do Celu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY-potrzebuje jakas muze do pozowania...

Następny temat

Korekcja szpotawosci/koslawosci kolan

WHEY premium