SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rywalizacja HST PePoNeNt & Dresik MAXYMALNA MASA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
fajne talezyki mam takie same xD szama wyglada niezaladnie ale powodzenia ^^ zestaw ZAj****ty

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2656
Ale swiecie w bani widze konkretne, hehe. Sylwetka obecna jakos nie za bardzo mi sie podoba, za to fotka z profilu wymiata. Ale to jedzenie nie wytrzymalbym, ten tunczyk z czyms tam, wygladal obrzydliwie, musisz miec naprawde silna wole, zeby jesc takie rzeczy. A tak wogole, to z czego sie utrzymujesz? Bo czasu to chyba nie masz na nic? Czy sie myle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
"Ale swiecie w bani widze konkretne"
co przez to rozumiesz?

obecne jedzenie bardzo mi smakuje. nie jest monotonne. byly czasy kiedy tylko jaja z platkami owsianymi i kure z ryzem jadlem. to bylo ciezkie. a po czym wnosisz ze nie mam za wiele czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 534 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21971
jedzenie konkret, jak masz więcej jakichś przepisów to podawaj je

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
hehe ok :)
dzisiejszy trening przekladamy z dresikiem, ktory juz sie lepiej czuje na jutro





Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2008-01-11 17:10:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
powiem pare slow o batonach: booster marcepanowo orzechowy to moj ulubiony smak boosterow. jadlem tez truskawka ktora jest ok, za to karmelowy jest bardzo slodki, nie jest niedobry lecz jem go jak mam ochote na slodkie hehe

kupilem triumphy no i sa jeszcze lepsze od boosterow. mordoklejka jak "krówki" ale sa naturalne orzechy, cos chrupiacego miło i maja lepszy sklad bo 30g bialka 1g t i 1g ww w batonie. jadlem je na diecie low carb czesto na ssaniu hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11332
witam:
juz jest ze mna lepiej kregoslup nie boli i bardzo dobrze.pepon jutro bedzie biegal do lazienki obiecuje bo jutro trening po 4 dniwym opoczynku.ja zdjec jedzenia narazie nie robie bo aparat sprzedalem pepo:).i trzeba nowy skolowac!aha tamta odzywka co opisywalem i co mialem kupic, nie kupie bo nie mam kasy,mialem problem z samochodemo.pozdraiwam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
ile taki jeden baton kosztuje???
fajny tescik.
wygad konkretny jeden i drugi

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2656
Mialem na mysli, to ze wkreciles sie na maksa w ten sport, jak na zwyklego smiertelnika moim zdaniem nawet przesadnie, ale gdzies tam ktos pisal, ze kulturysta chcesz zostac? Ciagle przygotowujesz posilki, jesz praktycznie caly czas, do tego silownia i forum, gdzie aktywnie uczestniczysz, dlatego tak wywnioskowalem, ze masz malo czasu.

PS. Nie tesknisz za soczystym schabowym z ziemniaczkami i buraczkami albo kapusta kiszona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2656
I z ktorego roku, miesiaca jest ta forma z profilu? Wtedy bylo kapitalnie, nie wiem spadki jakies zanotowales czy co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę to brać? Dziwna firma i niepewność :(

Następny temat

cp + mono + amin + gainer czy dobrze?

Wiecej