SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryby- ale jak?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26976
Zacząłem ostatnio, w ramach wzbogacania diety w białko, kupować paluszki rybne, ale w nich więcej jest panierki niż ryby, poza tym jakoś nieszczególnie mi smakują. Więc mam pytanie: jakie ryby, oprócz tuńczyka, jecie i w jaki sposób je przyrządzacie?

Max

Max

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dorsz,morszczuk,szczupak,halibut,rekin,flądra i wszystkie drapieżne to ryby które możesz jeść.Dużo białka mało tłuszcz.Chociaż można wrzucić inne morskie wyskokotłuszczowe ryby bo mają bardzo przydatne tłuszcz.
Z reguły robię ryby na grillu.Rzadko smażę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
wszystkie słodkowodne, oprócz tłustego karpia

Najlepiej mi smakują pieczone w folii, ale przyrządzam równiez na patelni teflonowej, bez tluszczu

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde Cysiu, skąd ty rekina bierzesz?!? i dużego grilla musisz mieć
pozdrawiam

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pite(r)!Rekina kupuje w smażalni ryb.Heh dużego grilla nie mam a rekin jest w kawałkach:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Hej, Cysiu, a jak smakuje rekin, bo nigdy nie jadłem.

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cysiu rekiny zagrozone sa wyginieciem a ty je na grilu smazysz?

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy przy zrzucaniu wagi mozna pozwolić sobie na wędzoną makrelę czy jest ona zbyt tłusta?:)

Pozdr
Galena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Niestety jest potwornie tłusta, nie polecam.

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Al Bundy!Rekin smakuje "normalnie".Nie jest jakiś specjalny i na dodatek dość drogi.
cwierzo!Staram się nie jeść zwierząt wogóle a rekina jadłem bodajże 2 razy.
Do wszystkich!Z grilla polecam miętusa pieczonego w folii z odrobiną przypraw.Coś wspaniałego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedyś jadłem zupę z płetwy rekina, była całkiem spox, z ryb to czasem jadam jeszcze makrelę wędzoną, ale niezbyt często

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blonnik

Następny temat

Węglowodany i białko w posilkach?????

WHEY premium