SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryż w jakiej postaci?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Witam! Słyszałem że ryż to doskonałe źródło węglowodanów. Jakie składniki odżywcze jeszcze zawiera?? Mogę go jeść np ugotowanego bez dodatków? Alko np z mlekiem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
jedz ryz brazowy, jest najbardzije wartosciowy, gotujesz go a z czym zjesz to juz twoja wola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
możesz z mlekiem choć nie wiem po co a tak na poważnie najlepsze źródła węglowodanów to jak napisał michał ryż brązowy oraz

-makaron razowy
-kasza gryczana
-ryż paraboliczny
-kaszka "kuskus"
-płatki owsiane górskie
-płatki jeczmienne
-kasza jęczmienna
-chleb razowy
-bułki grahamki
-i oczywiście najlepsze to warzywa ale nimi za dużo nie uzupełnisz węglowodanów ale jako dodatek do każdego posiłku są niezastąpione

od biedy jako źródła węgli można dać np. zwykły makaron lub ryż biały


a i oczywiście produtami zawierające węglowodany co powinno się spożywać powiedzmy około 0,5litra dziennie to kefiry , maślanki , jogurty naturalne

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
Ja zawsze jem ryz bialy. Mi sie wydaje, ze zwlaszcza na ryzu mozna duzo zaoszczedzic, a w stosunku do ryzu brazowego cena jest umiarkowana. Poza tym jem duzo ryzu i mi sie to nie kalkuluje. Oczywiscie ryz brazowy zdrowszy, lecz chyba cena u mnie np. bierze gore, a czas przygotowania tez u brazowego odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
Rothen zalamales mnie ja caly czas jem ryz bialy i makaron;p eeeeee i nie narzekam :)

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
moim zdanie biały moze byc jak ktos nie ma problemów z tłuszczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1190
Panowie mogę być w błędzie,ale z tego co się orientuję to jedzenie białego ryżu jest dużym błędem.Jego indeks hipoglikemiczny jest bliski zwykłemu kuchennemu cukrowi ,a co to oznacza chyba już wiecie.Ryż paraboliczny różni się od białego większą zawartością witamin,ale generalnie to debeściak jest ryż brązowy i jego należy się trzymać.Zróbcie eksperyment najpierw zjedzcie posiłek złożony z ryżu białego i chudego mięska.Następny posiłek w którym zmienicie biały na brązowy,a reszta składników pozostanie taka sama.W drugim przypadku dłuzej powinniście się czuć nasyceni,mniej ospali.

******D*R**C*O*X******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
ile wlasciwie kosztuje 100g ryzu brązowego ?

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
50-60 gr

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy tak moze byc ?

Następny temat

koncowka odchudzania....

WHEY premium