SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rwanie suta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Witam, poczytuje to forum juz jakis czas ale dpiero teraz naszla mnie koniecznosc aby sie zarejstrowac i wypowiedziec.

Otoz wczoraj zaczolem czuc bol sutka, lewego. Wszystko byloy jasne gdyby nie to ze nie jestem na cyklonie, jakies 3 tygodnie skonczylem bardzo lagodny cyklik samej metki Jelfy, a dwa meichy przed tym byla jeszcze taka sama ilosc metki lyka labs.
Ani po jednym ani po drugim nei mialem zadnych klopotow, ilosc byla na tyle mala ze idac za radami nie robilem nawet odbloku, i teraz po 3 tygodniach zaczyna cos bolec. Sutek nie wyglada jakos mocno inaczej chyba,troche zaczerwienione jest dookola, nie wyczuwam zadnych zgrubien, boli przy dotknieciu i tak jakby swedzi/piecze, choc dolegliwosci sa mniejsze niz wczoraj.

Ktos cos doradzi ?Poczekac zobaczyc ? Nolva ? Slyszalem juz jakis glos ze daloby sie na to zaradzic jakims tribulusem aby zwiekszyc produkcje testa, ale nei wiem na ile ten pomysl jest dobry.

Boom-Boom
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczekaj i nie macaj juz cyca;p nie zadreczaj sie tym tez za bardzo bo byc moze psychika podzialala dopoki nie masz zgruben pod sutkiem spokojna twoja głowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 429 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2906

jak już tak jest to ja bym walnął 40 nolvy i tak ciągnął dopuki nie puści, potem zszedł do 20 i zjadł do końca 2 liście. Jak to nie pomoże to badania. Ale poczekaj na kogoś bardziej doświadczonego,może to nic takiego.

OFF
"NATURA NIE NAGRADZA I NIE KARZE. ISTNIEJĄ WYŁĄCZNIE KONSEKWENCJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na tym przypadku dobrze widać, że blok to sprawa indywidualna.

kup sobie nolve.

albo idz do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
3 osoby trzy opinie, ech ktos jeszcze jakis pomysl ma ? Moze ktos z tutejszych specow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Nikt nie da rady jeszcze ? Chlopaki od tematu zlitujcie sie i powiedzcie co sadzicie i czy mam sie juz w szatni o nolve ropzpytywac czy w sklepiku silownianym cos kupowac, czy moze wypic browar i wrzucic na luz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
3 opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skalpel i nolva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
Dobry ironizujesz ?
Ja sie pytam powaznie a nie czekam az ktos zechce zablysnac jakims fajnym tekstem zeby sie posmiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
raczej sobie wkręcasz. jesteś endo czy ekto ? jak się tak bardzo boisz to wez tą nolvę ,a następnym razem rób odblok normalnie

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2009-11-29 22:18:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panikujesz sprawdz poziom tescia, niemniej nie sadze by po PCT takie cos mogło się przydarzyć - jednak wszystko możliwe wtedy albo nolva, albo skalpel.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

phoenix lab ????

Następny temat

dieta pod saa

WHEY premium