SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruska Metka

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5979
Witam. Mam do ogarnięcia tę metkę i clomid. Jednak co by kolega nie wpierdzielał 'witaminy C' to chciałbym sprawdzić

jakby co to jestem w stanie inne fotki dać.

1.pudełeczko
2.clomid
3.tabsy metki

Zmieniony przez - DonSikor w dniu 2009-01-09 20:22:04

Pozdrawiam. [Sikor]
Semper Fi!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5979


1.

Pozdrawiam. [Sikor]
Semper Fi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5979
1.


2.


3.



[ogólnie to jak przeszkadza to prosiłbym o usunięcie pierwszej fotki, bo próbowałem załadować z dysku i tak lipnie wyszło]

Z góry dzięki :)

Zmieniony przez - DonSikor w dniu 2009-01-09 20:31:11

Pozdrawiam. [Sikor]
Semper Fi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
meta ruska loteria dużo fake;/

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5979
wiem wiem.. dlatego pytam. wiesz, niby źródło miało być pewnioszka .. :)

Pozdrawiam. [Sikor]
Semper Fi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
a kto ci powie ze ma huyowy towar .nikt. musisz spróbować zeby sie przekonać. taka rada.

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5979
dzięki dzięki.
Może jeszcze jakiś metospec [ ] się wypowie ?

Pozdrawiam. [Sikor]
Semper Fi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
identyczne opakowanie identyczna naklejka identyczne tabletki kuzyn brał i wał. tabl były twarde, bez smaku(mowa o metce). nie brał by mtego scierwa to by i dile nie brali i by znikło gowno z rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853
Czy naklejka na pudełku mety ma zakonczenie ostre? Znaczy sie czy rogi etykiety sa półokrągłe czy jakie?

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5979
tyson911: kumpel miał identyczne i go potrzepały. Ale co z tego jak to było dobre pół roku temu..

sukif: rogi etykiety są ostro zakończone



Zmieniony przez - DonSikor w dniu 2009-01-09 20:54:17

Pozdrawiam. [Sikor]
Semper Fi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853
Wiele źródeł podawało ze jak sa ostro zakonczone to ze jest to wy***ka ;/ Ja jak kupowałem kiedys patrzyłem zeby były zaokrąglone i miałem wy*ebke :) Różnie bywa.


Jak masz mozliwosc zamiany to bym zamienił na cos innego.


Pozdro ;]

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka i jej wiarygodnosc!!

Następny temat

Pomozcie

WHEY premium