SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RunninHi / Zdrowie. redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3601
Jesli mam wybierac miedzy basenem a bieganiem to juz wole biegac :) I niestety pozostaje mi tylko bieznia. Chce to zalatwic na jednym treningu wiec nie ma nic szybszego niz na nia wskoczyc :) Rzeczywiscie pewnie to problem z kondycja, ale i monotia tez. Opracowalem taka metode ostatnio, ze gdy juz nie moge to nie patrze na czas, dystans itp. Przestaje myslec o tym ile mi jeszcze zostalo do konco a zaczynam powoli liczyc. Wybieram jakas liczbe do jakiej mam dojsc i tylko o tym mysle. Potem moge zerknac na licznik :)

W piatek trening sie odbyl, ale bez biegania. Braklo czasu. W poniedzialek niestety nie mialem jak. Myslalem, ze dzis nadgonie, ale akurat wypadl squash wiec silke odpuszcze. Przez chwile mialem diabelski plan, aby zaliczyc i to i to. Ale jesli mialoby sie to skonczyc tym, ze jutro nie bede mogl zrobic dobrego treningu to wole spasowac.

FWB AAA, 8 November, friday

1) Barbell Squat
50.5 x 10 50.5 x 10
2) Romanian Deadlift
35.5 x 10 35.5 x 10
3) Wide-Grip Barbell Bench Press
40.5 x 10 40.5 x 10
4) Bent Over Barbell Row
40.5 x 10 40.5 x 10
5) Standing Military Press
27.5 x 10 27.5 x 10
6) Close-Grip Front Lat Pulldown
60 x 8 60 x 8

Dieta przez weekend trudna do utrzymania. Nie w sensie objetosciowym, tylko jakosciowym. W niedziele przywalilismy po stejku, a wczoraj gesiaka :)

Dostalem probki bialka z ActivLaba. Zjadlem na razie jedna czekolada-mieta i musze przyznac, ze smak wymiata. Moglbym to jesc jako deser :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3601
Wczorajszy trening w porzadeczku. Udalo sie zrobic rowniez przebiezke 15 min w tempie 8,4 km/h czyli wg planu.

FWB AAA, 13.11.2013
1) Barbell Squat
53 x 10 53 x 10
2) Romanian Deadlift
38 x 10 38 x 10
3) Wide-Grip Barbell Bench Press
43 x 10 43 x 10
4) Bent Over Barbell Row
42 x 10 42 x 10
5) Standing Military Press
30 x 8 30 x 8
6) Close-Grip Front Lat Pulldown
60 x 9 60 x 9

Mialem problem bo nie moglem odpalic aplikacji na telefonie.. Okazalo sie, ze byl to tylko trial i nie chcial dzialac wiecej :/ Szkoda, bo bardzo mi odpowiadala. Musze teraz przysiasc chwile i poszukac czegos nowego. Ma mi trackowac postepy i liczyc czas miedzy seriami, no i byc wygodne w obsludze :)

W miedzyczasie dostalem jakies leki na gardlo od laryngologa (cos mnie piecze od czasu do czasu) i zakaz jesc min. 3h przed spanie. Dziwnie mi z tym bo juz sie przyzwyczailem, ze zawsze cos skubne malego... No, ale trzeba sie przez chwile pomeczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
hej, skoro aplikacja Ci odpowiadała to czemu nie kupisz? to na pewno kilka dolców :) w darmowych apkach nie jest ciekawie, więc się będziesz tylko denerwować :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3601
Nie wiem... Chyba tylko z lenistwa. Nic nie kupowalem z marketu jeszcze. Kiedys, dawno temu, nawet chcialem ale o ile sobie przypominam cos gdzies musialem rejestrowac albo cos.. nie pamietam :) W sumie masz racje. Moze sprobuje wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
Ja korzystam z runtastic- wykupiłem wersję pro (wystarczy podać maila i nie musiałem nic rejestrować- opłata przyszła wraz z rachunkiem z abonamentu).

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3601
Ale to tylko do biegania? Jak probowalem rok temu to bawilem sie z Endomondo. Natomiast do silki mam Gym Book. Ustawiasz sobie plany jakie chcesz, serie powtorzenia itp itd. Na bierzaco notujesz wyniki i odmierzasz czas (nie trzeba latac z kajecikiem i olowkiem, a tym bardziej pamietac co i ile sie podnioslo :). Mam do sprawdzenia jeszcze jedna aplikacje. Jesli nie podejdzie to rzeczywiscie sprawdze jak toto zakupic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
A sry- to jest tylko do treningów cardio- na siłowni mam telefon i co ćwiczenie zapisuje wyniki do excela którego mam zainstowanego z telefonie :)

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3601
Po kilku probach stwierdzilem, ze zakupie tego Gym Booka. I tu znowu- z lenistwa :) Nie chce mi sie poznawac nowych programow i ich konfigurowac. A ten ma na prawde wszystko co potrzeba. Latwo i przyjemnie wpisuje osiagi jednoczesnie widzac podglad na poprzedni trening. Historia + timer= bardzo wygodne narzedzie.

Trening z piatku:

FWB AAA, 15.11.2013
1) Barbell Squat
55,5 x 10 55,5 x 10
2) Romanian Deadlift
40,5 x 10 40,5 x 10
3) Wide-Grip Barbell Bench Press
45,5 x 10 45,5 x 10
4) Bent Over Barbell Row
45,5 x 10 45,5 x 10
5) Standing Military Press
30 x 9 30 x 9
6) Close-Grip Front Lat Pulldown
60 x 10 60 x 9

Z wizyty u kardiologa zyskalem jedynie troche nerwow... Strasznie niekonkretny gosc. Najlepiej jakbym sam sobie o wszystkim zadecydowal- nie po to sie idzie do specjalisty... Koniec koncow przepisal te same leki i nie wiadomo co dalej... Olac to- wiecej do niego wroce. Zobaczymy jak dieta/traning dalej bedzie na mnie wplywac. A za 2 miesiace pojde z powrotem do internisty.

Na koniec pomiary z weekendu:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
pójdź do innego kardiologa

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3601
Spoko- nie jestem obloznie chory, a troche musze odpoczac od lekarzy... Dwa miesiace mnie nie zbawi. Leki biore jakis czas, a tak na prawde jakakolwiek poprawe widze dopiero od czasu gdy zaczalem cwiczyc i w miare kontrolowac zarcie. Zobaczymy co sie wydarzy w najblizszym czasie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dni treningowe

Następny temat

trening na redukcje fbw

Wiecej