SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ruchoma Nerka

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
Witam jestem nowy na forum i nie miałem pojęcia gdzie zamieścić ten temat a wiec prosze o wyrozumiałość .

Otóż na siłownie chodze nie całę 6 miesiecy I ćwicze 4 razy w tygodniu do tego dodaje sobie od czasu do czasu basen .. Moja Sylwetka zaczeła sie już jako tako kształtować i tu pojawia sie mój problem ponieważ 2 lata temu miałem problem z ruchoma nerka i jedyna rade jaka uzyskałem od lekarza to przytyć aby uzyskać tkanke tłuszczowa dzieki której nerka powinna sie umocować . Teraz w planach miałem zamiar zaczać "VI Weidera" ale nie wiem czy moge ??? Czy nerka równie dobrze może trzymać sie mięśnia ? Co wy zrobilibyśćie na moim miejscu ? Odrazu mówie ze z siłowni niemam zamiaru rezygnować tylko cieżko mi sobie wyobrazić moja sylwetke z odstajacym brzuszkiem ;/

Prosze o rady , Pozdrawiam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamieść swoje pytanie tutaj - https://www.sfd.pl/Zdrowie-f113.html

To jest dział dla nie zarejestrowanych . Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

act czy fbw

Następny temat

skręcenie stawu skokowego

WHEY premium