SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozwiazanie problemow z wypróżnianiem się!!:)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
witam
jestem tutaj po to aby zachwalic naprawde wspaniala rzecz..Mialem problemy z zaparciami i dostalem od znajomej soje NATTO w garnulacie..nie wyproznialem sie po 4-7 dni..wyobrazacie sobie bol..ja facet i jakas soja??? banal..nie pomagaly ziola,tabletki...ale co sie nie robi dla samego siebie..sprobowalem i po dwoch dniach poprostu szok!!! wyprozniam sie regularnie codziennie rano bez zadnych problemow:)biore po dwie lyzeczki soi w granulkach na wieczor i rano poprostu poezja:)odrazu spadlem na wadze,lepiej sie poczulem:)moglbym zachwalac bez konca bo to jak pozbycie sie "upierdliwego sasiada po latach" ale mysle ze jesli ktos zechce sprobowac,odeziw sie do mnie i poczyta co nie co o tym produkcie.Jest bez recepty i nie trzeba po niego nigdzie chodzic:)sam zamawiam i jestem zadowolony:)ma wszelkie atesty i certyfikaty wiec bez problemy zazywam :)POLECAM GORACO:) A to stronka informacyjna....
http://sojanatto.bloog.pl
pozdrawiam i zycze pozbycia sie problemu:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
fajna reklama
tylko że raczej nikogo tu nie naciągniesz,to forum sportowe
każdy sobie sam wyreguluje poprzez zdrowe odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
to nie jest reklama.To naprawde zadziałało:)a to ze polecam to innym to chyba nic złego:)wiem jak to boli wiec zawsze moge komuś ulżyc:)pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
szklanke przegotowanej cieplej wody i po 30 min lecisz do wc:)

Take it slow make it happend

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29259 Napisanych postów 62757 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901803
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miska owsianych, zapić fest wodą i na drugi dzień z kibla nie schodzisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zrzucic pare kilo w dosyc szybkim czasie, ale zeby to bylo zdrowe?

Następny temat

ciągłe przeiębienia w okresie jesienno zimowym

WHEY premium