SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstepy na przedramiu :O ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
Witam dzisiaj po silowni zauwazylem w domu ze mam takie kreski jak roztepy na prawym przedramieniu nie wiem czy to rozstepy bo z tego co widzialem to zawsze na plecach sie robia mial ktos kiedy na przedramieniu czy to wogole mozliwe? czy moze sie gdzies zarysowalem i nawet nie wiem gdzie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8683


Takie jak on?

@wybaczcie nie moge sie powstrzymać :D

Rozstępy są możliwe wszędzie nawet na dupie! :d

Zmieniony przez - pawel0126 w dniu 2009-03-23 21:46:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
nie no ja zadalem pytanie powaznie poniewaz nie mam o tym pojecia ... a ciebie to smieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8683
@topic Ja mam przez cały biceps aż do łokcia od wewnątrz, czyli że juz prawie przedramie. Więc jest to możliwe, może spompowałeś przedramie i sie narobiły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
e nawet nie robilem przedramienia tylko klatke+triceps ale widze ze to nic takiego hehe:) dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 779
pawel0126 ale ty *** ***nięty jesteś są pewne granice żartów nie wiem czemu nikt jeszcze nie wywalił tej foty i nie dał Ci bana na 30 lat może do tego czasu urodzi Ci sie takie dizecko to bedziesz wiedział dlaczego teraz poce rowa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
pawel twój stary znowu rozrabia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny Ból

Następny temat

Pomoc-Łopatki.

WHEY premium