SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstęp mięsni brzucha a ćwiczenia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1102
Witam. Jestem 4 miesiące po porodzie. Niestety mam diastasi, co zaczyna mnie martwić. Swoje zrzucanie tłuszczyku i modelowanie ciała po porodzie zaczęłam od biegów i ćwiczeń z Ewą Chodakowską. Na zejście się mięśni stosuje ćwiczenia podane przez obliques, jednak podczas ćwiczeń zauważyłam że szczelina się poszerza czy to normalne? Czy mogę ćwiczyć to co proponuje Ewa? Mój brzuch często "odstaje", pępek nie wrócił na swoje miejsce i nie wiem czy to wina tłuszczu, czy to może przez tę szczelinę. Nawet po ćwiczeniach wypycha mi go do przodu i wyglądam jakbym się bardzo najadłam. Sama już nie wiem Proszę o pomoc. w jakim czasie powinna zamknąć się szczelina? Marzy mi się płaski brzuch, a nie taki, że aż pępek wystaje....




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1102
ok, jutro sie za to wezmę- dzięki. A jak to jest z tym oddychaniem. Przy wydechu napinamy mięsnie i ściągamy płaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1102
Czytałam ten artykuł. Jednak ja wykonuję ćwiczenia obli i wydaje mi się , że po nich szczelina się rozszerza. Tradycyjne brzuszki nie- ale podnoszenie ramion i rąk wyprostowanych przy zgiętych kolanach mogę? Ile czasu trwa zamykanie szczeliny? Czy mój brzuch tak wygląda przez ten rozstęp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1102
Aha- wzniesienie pojawia się nie przy napięciu mięśni brzucha w leżeniu, tylko w chwili jak stoję i odchylam się do tyłu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ewunia nic na to nie zaleca? Program treningowy winien być integralną całością, więc skoro wybrałaś jej ćwiczonka jako naczelną aktywność, to tylko ona może Ci odpowiedzieć, jak się rehabilitować

Zmieniony przez - Martucca w dniu 29/03/2014 10:36:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1102
Myślę, że nie wie o czym mówię. Czy to źle że z nią ćwiczę? Proszę, nie bądź sarkastyczna, chcę tylko porady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1102
Nikt mi nie pomoże?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Prawdopodobnie źle wykonujesz ćwiczenia.

Jakiej pomocy oczekujesz?


doczytalam, że uprawiasz radosne hopsanie z CHodakowską - robisz sobie krzywdę.
Najpierw zamknij diastasis.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2014-03-30 20:54:48

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1102
Pytałam ją czy mogę z nią ćwiczyć z rozstępem mięśni, to stwierdziła, że jeśli od lekarza mam zielone światło to śmiało. Od lekarza mam zielone światło, jednak lekarze w Polsce nie zwracają uwagi na rozstęp nawet mi tego nie badał. Kiedy jej wyjaśniłam o co mi chodzi to już nie odpowiedziała...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No i jakiej pomocy oczekujesz od nas?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1102
Właśnie takiej rady potrzebuje.... dzięki ruda- myślałam, że te ćwiczenia nie zrobią mi nic złego. Jak myślicie jakie błędy wykonuje w robieniu ćwiczeń z artykułu obliques? Czy mogę coś ćwiczyć czy mam się na razie skupić na diastasis? Mogę biegać? Ile to może potrwać, ąz się zamknie ta szczelina?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej?

Następny temat

Zmiany parametrów zdrowotnych podczas przygotowań do zawodów kulturystyki naturalnej.

WHEY premium