SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpoczęcie treningu po przerwie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
Witam
Pisze tutaj gdyż szukam fachowej porady, nie ćwiczyłem ponad rok, a jak ćwiczyłem to tak niestety nie regularnie. Mam 17 lat tak z 3 lata temu byłem troszkę ,, Pulchny" zacząłem sie trochę zdrowiej odżywiać i zainwestowałem w ławke regulowaną, sztange, hantle, orbiterek i drążek do podnoszenia. Gdy rzuciłem trochę kilo i zacząłem wyglądać jak człowiek, pomyślałem że starczy i na jakiś czas mi to wystarczyło ale w ostatnim czasie doszedłem do wniosku że najwyższa pora coś zmienić w swoim życiu i znów zacząć o siebie dbać. więc pisze na tym forum bo nie zagłębiałem sie bardziej w tajniki kulturystyki i nie wiem co z czym połączyć i mam prośbę czy ktoś z was doświadczonych kulturystów mógł by mi pomóc dobrać diete, jakiś program ćwiczeń i myślałem o jakiś odżywkach. Bardzo prosze o poradę. Mam 176cm i ok. 70kg
pozdrawiam Kacper
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak celu

Następny temat

Pierwsze kroki

WHEY premium