SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpoczęcie treningu. Problemy ze snem i brak energii.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
mięsnie też lecą , jeżeli jest dieta nieodpowiednia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 376
Zobaczymy co waga w najbliższych dniach jak w 3 dni nie spadnie waga co najmniej do 112.9 to naprawdę będę zawiedziony. Mam już dosyć tej 113 jak i 114 :P. A więc najbliższe dni zmiana diety dodam troche kalorii(szczególnie białka i tłuszczu) oraz warzyw wtedy zobacze jak samopoczucie i waga bo widze jak dzisiaj waszym zdaniem winna leży po stronie niedoboru żywności. Zastosuje się do rad i zobaczymy co dalej.

Zmieniony przez - Seerkaza w dniu 2013-09-26 21:41:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
3 dni to niespecjalnie miarodajny okres czasu, 10-14 już coś tam może powiedzieć.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 376
Mam nadzieje że nikomu nie będzie przeszkadzać że ten temat zmienię trochę w dziennik.
Dzisiaj przyszły białka z sklepu SFD
Kupiłem WPC protein econo i protein plus. Część osób pisało że econo jest po prostu lepsze od plusa.
Waga na dziś to 113.1 jako że po treningu mam jeszcze często sprawy do załatwienia dzisiaj wziąłem ze sobą posiłek potreningowy 100g ryżu jaśminowego plus ostatki indyka .
Do śniadania dołożyłem pomidora. Po treningu a przed obiadem nie mogłem się oprzeć by nie spróbować WPC (tyle się naczytałem o smakach że jedne są ok a inne to okropność że musiałem zobaczyć czy mój wybór cherry jest ok) 10g WPC 150 mleka 0.5% okazało się bardzo dobre. Pewnie białko będzie dzisiaj moim podwieczorkiem (no nie mogę się powstrzymać ).

Niestety dzisiaj nie byłem w sklepie więc mamy wyjadanie lodówki. Dlatego jeszcze dzisiaj na kolacje twaróg. Z orzechów znalazłem w kuchni mielone orzechy laskowe oraz migdały przywiozłem toto niegdyś z Niemiec. Wygląda toto na czyste orzechy bez żadnych dodatków. Zjem sobie na podwieczorek trochę po białku. Tylko pytanie które z 2ch. Dodaje też to co dzisiaj dotychczas jadłem. Tak jak pisałem dojdzie do tego do końca dnia porcja białka orzechy oraz twaróg jak ostatnio na kolacje.

Co do treningu miałem dziś ogrom siły i energi na dodatek dołączy do mnie 2jka znajomych co się zapisali na siłownie. Razem zawsze raźniej :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 376
Nie mogę edytować więc pisze w odzielnym poście. Bo pytałem się w pojedynczych pytaniach i nie dostałem odpowiedzi. Jak to jest z dodawaniem czegoś do wody którą pije na treningu. Dzisiaj dodałem sok z pół cytryny kusiło mnie też dać trochę cukru ale się powstrzymałem.(mam zwykły i fruktoze) Jak to jest z cukrem podczas treningu. Przeszkadza czy nie w redukcji oczywiśnie mówimy o niewielkich ilościach 2 łyżeczki na 1,5l wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeszkadza, nie dodawaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 376
ale sama cytrynka ok ? Po prostu czysta woda nie gasi pragnienia zbyt dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę soku z cytryny możesz dodać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 376
dostarczono 2017 kcal
b: 164 g (33%) ww: 229 g (46%) tł: 48 g (22%)

Po kolacji (zupa dyniowa z kluskami lanymi) Wylewa się zemnie już uszami jest to mój limit spożycia. Gdy stanę na wage wyświetla się prawie 115. Miałem jeść jeszcze twaróg wieczorem ale jednak nie dam rady zostanie na dzisiaj 160 białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 376
Mały update.

Na cały zeszły tydzień przyjechał brat ze szwagrem. Był alkohol i z diety nici. Niestety odbiło się to na wadze 1 kg w górę( szkoda że w takim tępię nie chce spadać) Ten tydzień powrót do diety i regularnych treningów. Co do efektów waga stoi za to widać już pewne zmiany w budowie. Urosły ramiona plecy trochę barki i klata. Trochę tłuszczu zeszło z ud niestety bęben jest uparty (przez tydzień picia pewnie).

I mam takie pytanie dzisiaj zdałem krew i jak wiadomo dostałem 7 czekolad. Od razu po zdaniu krwi jedną zjadłem. Co z pozostałymi. Czy donacja krwi jest takim ubytkiem kalorii że mogę pozwolić sobie na czekoladę z bakaliami czy mleczną czy jednak sobie odpuścić ewentualnie zjeść jedyną gorzką??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia

Następny temat

Co jecie w szkole?

WHEY premium