SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka - jaką wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2408 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17435
Cześć

Panowie, miałbym pytanie o przedtreningówkę. Bardziej rozchodzi mi się o specyfik pobudzający, aniżeli pompujący, ale i taki może być.

Pierwszym suplem, który testowałem przed treningiem siłowym był FreakFighter od konkurencji. Oceniam go 4 na 5. Działać działał, smak wykręcał mordę %). Obecnie jem przed treningiem Pre Workout od AllNutrition i jest podobnie. Specyfik działa, fajnie pobudza, elegancko robię treningi, ale smak do bani.

Zastanawiam się czego następnie spróbować, jak już zjem tego Pre Workout'a do końca. Mam w zapasie jeszcze zwykłą kofę w tabsach i cytrulinę i chyba to pójdzie w następnej kolejności... Nie mam pomysłu szczerze pisząc.

Co moglibyście mi jeszcze polecić? Oczywiście proszę nie sugerować od razu najmocniejszych supli, bo takie chciałbym zostawić sobie do testowania na samym końcu (Czyli Stormy, Napalmy, Purple Wraathy itp.) a teraz stopniowo przejść przez te 'delikatne' , 'średnie' i coraz mocniejsze ;).


Zmieniony przez - WojTAS7 w dniu 2021-09-13 20:26:54

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
No niestety obecnie nasze prawo w Polsce sprawia że produkty przychodzące na Europę są dość mocno okrojone ze składników aktywnych niż te które wychodzą na stany, gdzie Przykładem może być właśnie shock therapy. Ogólnie wydaje się że wcześniej na rynku nie było nic specjalnego Jeżeli chodzi o preparaty przedtreningowy Mam tutaj na myśli 10 lat wstecz, a jednak takie kultowe produkty jak właśnie wspomniany produkt universala działały naprawdę fajnie jak na tamte czasy. Później pojawiła się geramina i u osób testujących przedtreningówki podkrecila nieco śrubę co do oczekiwań od produktu tego typu.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Smak do bani i już eliminujemy produkt ? To nie ma smakować , to ma działać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
storm napalm wcale mocne nie są, pre od allnutrition ma lepszy skład od nich. One były dobre jak na rynku był mały wybór.

Z pre tak jest że mało co ma dobry smak

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2408 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17435
Jutro rano robię trening. Na samą myśl, że będę 'musiał' wypić ten smak ananasowo-truskawkowy -> autentycznie mi niedobrze. Ale kuhwa z drugiej strony, wiem, że fajnie się rozkręcę, będzie ta chęć do działania i jasność umysłu. Generalnie tego produktu nie przekreślam. Biorę pod uwagę w przyszłości po prostu przetestowanie innego smaku.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
siemka!
ogolnie ja bym sie trzymal jednego produktu, jezlei dziala i cwiczy CI sie po nim dobrze:)
co do smaku, wszystkie przedtreningowki w 99% smakuja kiepsko. Miks roznych substancji aktywnych sprawia, ze niestety produkt zawsze bedzie wykrecal ryja.
ja jedynie lubie w smaku shoty, ale zimne w lodowki
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Power_Shot-opis36377.html

fajnie dzialal na mnie tez
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_FAME_Pre_Workout-opis40840.html
mysle, ze jak na ten etap zabawy w PRE mozna sprobowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Mam zdanie jak TomQ- skoro działa to po co szukać czegoś innego? I tak jak było napisane, niestety przedtreningówki mają to do siebie, że smakują słabo.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2408 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17435
Dzięki za odpowiedzi. Zastanawiałem się nad tym 'Fame'. Mniej więcej wiem co robić. Skończę obecną przedtreningówkę, zajmę się tym co mi jeszcze zalega - czyli zwykła cytrulina i kofeina w tabsach, po czym ponownie polecę na Pre Workout od AllNutrition, ale wybiorę inny smak. A później FAME. Dopiero za jakiś czas temat wróci jak bumerang %)

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33055 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Szukaj sprawdzonych jednak zawsze mozesz kupować poszczególne półprodukty i robić preworka pod swoje potrzeby i cele .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
monkey22
Szukaj sprawdzonych jednak zawsze mozesz kupować poszczególne półprodukty i robić preworka pod swoje potrzeby i cele .


Większość z nas tak robi. Kupujemy pojedyńcze substancje o tworzymy własnego mixa wg tego co kto lubi i na niego działa.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Patrząc pod kątem działania, to w przypadku suplementów przedtreningowych czucie ich jest mocno indywidualną kwestią. Znam osoby, które uważają dany produkt za świetny, a inne ten sam za taki, który kompletnie nie działa. Pod kątem solidnego składu zdecydowanie wyróżnia się Quamtrax Super Shock. Solidna ilość kofeiny 300 miligramów, blisko 7 gramów cytruliny, 3 gramy beta alaniny, czy 3,5 grama argininy robi swoje. Zapraszam do zapoznania się:

https://sklep.sfd.pl/Quamtrax_Super_Shock-opis39541.html
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
dokladnie stad tez calkiem rozbiezne opinie i czasem zastanawiamy sie o co chodzi? Czy ktos sciemnia, ze na niego dobrze dziala, czy tez z nami jest cos nie tak. Duzo zmiennych wchodzi w nasze indywidualne czucie, reakcje na poszczegolne sklandiki, wrazliwosc na stymulanty itd. Glowa czasem tez musi miec odpowiendie nastawienie :) fajnie wtakich przypadkach po prostu sprobowac jhakiegos produktu w formie pojedynczej porcji, probki, jezlei jest mozliwosc taka otrzymac. Mozemy wtedy ocenic, jak dany produkt dziala na nas samych
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - sposób spożycia

Następny temat

Gainer Dedicated Gainz

WHEY premium