SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozplanowanie treningów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4374
Akurat jestem na przerwie (wymuszonej chorobą) i chciałbym sobie dobrze rozplanować treningi do końca czerwca. Niestety później wyjeżdżam do pracy i nie będę miał czasu ćwiczyć.

Moim priorytetem jest masa, możliwie jak najbardziej beztłuszczowa. Później redukcja.

Aktualnie ważę 82KG przy 180cm wzrostu. Tłuszczu nie mam zbyt wiele (wg wagi z pomiarem tłuszczu 12%, wg. pomiaru na wzięciu w palce skóry na brzuchu około 19%).
Ramię - 37cm, klatka 102, udo 65.

Jak dobrze rozplanować treningi? Masowe, na gęstość?, redukcję, tak by to wszystko miało "ręce i nogi"?

Mój ostatni trening był dzielony 12/10/10/8. Chciałbym teraz oczywiście zmienić rozkład powtórzeń na np. 10/8/8/6 no i wiadomo ćwiczenia.

Oczywiście plan ułożę i wrzucę do sprawdzenia, najbardziej zależy mi właśnie na rozplanowaniu, co do którego nie mam pojęcia.

W okresie "masowym" mam zamiar wspomóc się N.O Xplode i Cell Mass.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 82

Wzrost: 180

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 1,5 roku bez sprzetu, 1,5 roku na silowni regularnie, z dietą i planami

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławka prosta/skos, wyciąg górny, drążek, hantle, modlitewnik, poręcze, gryfy łamane (mocno i lekko), gryf prosty, stojaki

Dieta: Dieta jest ;)

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: BCAA, MCT, witaminy w najblizszym czasie cykl N.o Xplode + Cell Mass
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4374
Pomoże ktoś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oblukania, poprawienia

Następny temat

pomoc w dobraniu supli do treningu

WHEY premium