SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska treningow dla poczatkujacego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 91
Witam zaczynam swoja przygode z cwiczeniami nigdy nie cwiczyłem hantlami i trening mialby odbywac sie w domu mam 2 hantelki po 5kg i potrzebuje planu treningowego jestem blady na temat cwiczeń moja waga 74kg wzrost 181cm na dole dałem załącznik diety jaka chce spożywać i chciałbym zeby ktos kto sie zna na tym ocenił czy jest dobra czy jakies zmiany porobić mam diete ulozona od pon do niedzieli.















Zmieniony przez - Czarocj w dniu 2019-02-03 10:59:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4024
Wpisz sobie trening domatora'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
masz cały dział do dyzspozcyji https://www.sfd.pl/Trening_w_domu-f308.html

Co do odżywiania, daj je w dziale odzywianie wg schematu wg regulaminu działu

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Niestety ale 2 hantle po 5kg to bardzo mała ilość sprzętu do ćwiczeń i bardziej musisz się skupić na kalistenice bo 5kg nie będzie wyzwaniem do treningu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 91
rion10 właśnie tak zrobiłem bo wgl nie czuje tych 5kg i zaczalem robic pompki na krzeslach itd bo wtedy czuje ze ciezej a na krzeslach jeszcze bardziej ale dzieki za odp rion Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Dokup obciążenia. Na pewno nie bedziesz zalowal tej inwestycji.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 91
ronie220 hmm wlasnie mysle o tym narazie powoli ale zaczelem sobie na tych stolkach zeby zlapac tego drygu przyzwyczaic sie i wgl i mam pytanie tylko z ciekawosci jak juz bede troche cwiczyl i taki gainer MASS ACTIVATOR dobry bylby na moje uzupelnianie diety z czystej ciekawosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jeśli brakuje Ci węgli i trochę białka top bedzie dobry wybór

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 91
anubis wielkie dzieki za odpowiedz miło ze ktoś lekko naprowadzi wiec chłopaki teraz tylko zacząc przygode Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Czarocj
ronie220 hmm wlasnie mysle o tym narazie powoli ale zaczelem sobie na tych stolkach zeby zlapac tego drygu przyzwyczaic sie i wgl i mam pytanie tylko z ciekawosci jak juz bede troche cwiczyl i taki gainer MASS ACTIVATOR dobry bylby na moje uzupelnianie diety z czystej ciekawosci


Dla uzupełnienia weglowodanow jak najbardziej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SIŁA MASA

Wiecej