SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 571
Witam... obecnie jestem na cyklu Tribulon + Kreatyna + ZMA + Amino 6600 + Gainer + witaminy.

Czy ta rozpiska bedzie odpowiednia do cyklu kreatynowego ??

Cel : rzeźba + troche masy

Dieta jest, staż ok 1.5 roku z przerwa.

Nie pytac o szczegoly diety, wymiary itp itp terefere sratatata :D
Chce jasnej odpowiedzi czy rozpiska jest dobra...
Dodam iż waże ok 80kg przy wzroscie ok 185cm, aczkolwiek nie ma tragedii w wygladzie :D Mam dużą skłonność do wyrabiania rzeźby... mój organizm praktycznie wgl nie odkłada tłuszczu :P
Doda jeszcze ze nie zalezy mi na byciu wielkim, lecz na ładnej rzeźbie, która jak wiadomo najlepiej działa na dupeczki ;D
Do września mam zamiar przytyć do ok 85-90kg.

Rozpiska w formie obrazu JPG. Oto linki
http://img193.imageshack.us/img193/964/rozpiskacopy.jpg
http://img215.imageshack.us/img215/7217/rozpiskacopy2.jpg 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Szaman1990
a gdzie to niby wrzucic ?? Pewnie do działu kuchnia sfd co nie ? :D ... cos nerwowy dzisiaj jestem i dzisiaj raczej sie z wami nie dogadam.


no chyba dzisiaj nie. pytasz o syplementy a rozpiske wrzucasz do dzialu trening? pomysl czy dobrze trafiles. zapraszam do dzialu suplementy, tam powinienes uzyskac odpowiedz jakiej oczekujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Nie jest dobra.

Nie da się robić jednocześnie masy i " rzeźby "

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2011-11-07 14:00:36

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 571
twoja odpowiedz, to nie odpowiedz ! Za takie odpowiedzi to ja dziekuje. Pisac do rzeczy i jak juz to co w niej poprawic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
JEST NIE CZYTELNA!!!!!11

Nie pytac o szczegoly diety, wymiary itp itp terefere sratatata- co to ma być chcesz pomocy czy wiesz wszystko lepiej ??

tribulus nie działa, zma tylko wtedy kiedy sa braki cynku, a o to raczej trudno , gainer to smietnik weglowodanowy .

Cel : rzeźba + troche masy - hehe moze na ksieżycu być chciał miedzy czasie wyladować??

czytaj regulamin ANKIETA albo konbinuj dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 571
Ja chce oceny rozpiski tylko ! Nic wiecej... jakbym chcial oceny diety to pojde do dzialu odzywianie... jak bede chcial oceny supli to pijde do dzialu Odzywki i Suplementy czyz nie ? ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 571
Dobra to inaczej... ta rozpiska pojdzie w mase ?? Czy bardziej na rzezbe jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Moja odpowiedź to odpowiedź bo podobno chciałeś konkrety , więc jednym zdainem i krótko Ci odpowiedziałem.

Na masę jest dieta.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
ja nic nie widze czytaj regulamin zakładasz temat ma być ANKIETA !!!!

nie ma ankiety i czytelnego planu nie ma pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Szaman1990
Ja chce oceny rozpiski tylko ! Nic wiecej... jakbym chcial oceny diety to pojde do dzialu odzywianie... jak bede chcial oceny supli to pijde do dzialu Odzywki i Suplementy czyz nie ? ! :D


to i tak kur** zle trafiles ze swoi pytaniem. NIE TEN DZIAL KOLEGO!!!

po takiej wysokiej kulturze jaka zaprezentowales raczej bym juz nie liczyl na konkretna odpowiedz. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Poza tym nie dupeczki a kobiety!

Myślisz że jak Tobie nie będzie się chciało wypełnić ankiety i współpracować to że komu kolwiek z tego działu będzie się chciało Ci pomagać?

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 571
Nie ten dział kolego ?? :D a gdzie to niby wrzucic ?? Pewnie do działu kuchnia sfd co nie ? :D mysle ze trafilem dobrze. Trimax49 : dla ciebie kobiety... dla mnie dupeczki :D Dobra temat do zamkniecia bo zle to wszystko zaczalem... cos nerwowy dzisiaj jestem i dzisiaj raczej sie z wami nie dogadam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa a ograniczenia

Następny temat

Sylwan_LBN /dziennik/ 20 lat i postanowienie poprawy

WHEY premium