SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska do oceny

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10771 Napisanych postów 47050 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema. Tez mam pytanie odnośnie planu. Tylko ze moje pytanie bardziej dotyczy podziału partii a nie ćwiczeń. Bardzo prosze o nie smieszkowanie bo to nie o to tu chodzi. Kazdy z was był kiedyś malućki :)

Dobra a więc tak. Robie sobie splita 6-co dniowego.
1. Klata + biceps
2. Barki + triceps
3. Plecy + biceps
4. Nogi
5. Triceps + biceps
6. Brzuch + cardio
7. Wolne

Co do ilości bicepsa czytalem ze jest to mięsień który się szybko regeneruje i może być częściej trenowany. A nogi robie bez niczego bo podobno tak jest najlepiej ponieważ cała krew spływa do nóg podczas ich treningu.

Bardzo prosze o opinię.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29 Napisanych postów 211 Wiek 18 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2033
A czy taka ilość treningów przy splicie nie będzie za duża? Możesz chodzić przetrenowany. Ja osobiście preferuję i polecam inne metody ćwiczenia poszczególnych partii bo split to jest trening typowo kulturystyczny a kulturysta ≠ natural na siłowni, ale to już są indywidualne preferencje i nie będę nic tutaj narzucać. Powiem tylko tyle, że ćwicząc jakąkolwiek partię raz w tygodniu nie wykorzystujesz pełnego potencjału określonego mięśnia. Lepiej jest rozłożyć sobie kilka ćwiczeń w czasie niż katować go wszystkim na raz. Co do brzucha to nie musisz robić osobnego treningu na niego, ja bym dorzucił 3x w tygodniu w jakimkolwiek dniu na sam koniec treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anapolon 50mg

aerofull