SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska dla mnie :-)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Witam wszystkich a więc zabieram się za pompki kupiłem sobie urządzenie na allegro dokładnie to uchwyty do pompek wcześniej robiłem pompki ale np w szkole lub też w domu ale sporadycznie mimo wszystko dobrze mi nawet szło mam 180cm i ważę 70kg ( teraz ) różnie to u mnie z wagą } a więc prosił bym Was bardzo o jakąś porządną rozpiske abym mógł ćwiczyć sobie na tych uchwytach i żeby zaszły jakieś efekty w dodatku tutaj jest też potrzebna dieta a więc ja jem głównie obiadki jakieś buraczki kurczak sałatki zupy itp itd a więc myśle że z tym żadnego probelemu nie ma ogólnie rzecz biorąc z wyglądem nie ma u mnie problemu lecz jednak chciałem coś zmienić ;) a więc wielkie dzięki za odp

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 70

Wzrost: 180

Cel treningowy: Rzeżba-Masa

Staż treningowy na słowni: krótki

Uprawiane inne sporty: Koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Hantle

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
w dodatku będę wdzięczny za jakiekolwiek porady ; )

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2176
a nie masz dostęu do siłowni? same pompki to szczerze mówiąc beznadzieja. Dość często się je odradza i poleca siłownię i ćwiczenia na klatkę typu wyciskanie płasko itp. Zacznij trenować regularnie np. 3 razy w tygodniu jeśli dasz radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Co do diety to grubo się mylisz.

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html - tutaj znajdziesz interesujące Cie rzeczy

Pozdro ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy plan do oceny

Następny temat

napsialbym zeby mi ktos pomogl ulozyc konkretny plan, ale pewnie sie nie doczekam

Wiecej