SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska diety a koszty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Witam. jestem tu nowy. Na nabieraniu masy i ćwiczeniach się troche znam, troszkę już w zyciu potrenowałem. Mam 30 lat 190cm i 105 kg . W łapie 45cm, w barkach 145cm, klatka 123cm, w pasie 105 :/ ( mam oponke na brzuchu i wylewające boczki ) i własnie chciałbym stracić w pasie z 10 cm. jednocześnie nabierając mięśni - tzn. żeby w łapie urosło tak do 50cm, w barkach do 160cm , w klacie do 135cm. Wiem że powinienem jesć dużo białka i wegli , i poza treningiem na mase trenować aeoroby.
Poniżej przedstawiam Wam moją diete dzienna. Napiszcie czy jest dla mnie dobra. Stosuje ją dopiero od kilku dni, ale przez kilka dni to mza mało żeby ocenić i nie wiem czy dowalić więcej białka czy może więcej węgli a może mniej ???
Oto mója codzienna dieta ( oczywiście nie jem codziennie tego samego ) :

1)- 6:00 śniadanie: 100g kaszy + 4 jajka 80g węgli, 30g. białka

2)- 11:00 śniadanie: 3 kromki chleba razowego + 100mg sera topionego 120g węgli , 20g. białka

3)- 16:00 obiad; 100g. ryżu + 200g piersi 80g. węgli , 40g. białka

4)- 19:00 posiłek potreningowy, lub nie: 3 kromki razowego + 200g białego sera 120g.węgli, 40g. białka


4)- 21;00 kolacja przed snem: dwie konserwy ryby
40g. białka , tłuszcz



razem = 18zł dziennie + dwie wody mineralne = 20zł dziennie : NA MIESIĄC 600zł

400g węgli i 170g. białka dziennie. + trening 2 - 3 x w tygodniu na każdą grupę mięsniową. DOPIERO ZACZYNAM TRENOWAĆ BO MIAŁEM 2 LETNIĄ PRZERWE.

napiszcie prosze czy taka dieta jest dobra dla mnie, czy będę na niej rósł ? I jeszcze jedno pytanie . CZY 600ZŁ MIESIĘCZNIE NA SAMO JEDZENIE TO NIE ZA DUZO?? To dla mnie kupa kasy a produkty wybrałem raczej najtańsze. Kwestia pieniędzy jest dla mnie też bardzo istotna, bo nie zarabiam 2000zł a muszę się sam utrzymać w wynajmowanym mieszkaniu. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Rufi 190
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
po pierwsze oblicz zapotrzebowanie i dodapsuj do tego

1)- 6:00 śniadanie: 100g kaszy + 4 jajka +warzywa i oliwa z oliwek

2)- 11:00 śniadanie: 3 kromki chleba razowego + mięso/ryba warzywa orzechy włoskie

3)- 16:00 obiad; 100g. ryżu brązowego + 200g piersi warzywa oliwa

4)- 19:00 posiłek potreningowy, lub nie: kasz plus chude mięso


4)- 21;00 kolacja przed snem: ser warzywa oliwa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Dzięki Ci ! :)

A czy te 400g węgli i 170g białka wystarczy na moje 105 kg wagi ? W pracy dużo nie spale, aczkolwiek nie jest to praca siedząca ani nawet stojąca, pracuje na magazynie więc latam z towarem ale nie sa to ciężkie rzeczy. Pozatym mam już 30 lat więc mam wolniejszą przemiane niż 5 lat temu, co zresztą widać po tych moich boczkach.

ACHA i jeszcze jedno ważne pytanie. Czy ... jesli zjem za mało węglowodanów i tłuszczy to podczas treningu, czy tam jakiejść innej ciężkiej pracy fizycznej, albo podczas górskiej wycieczki, gdzie człowiek piekielnie dużo spala. To czy wtedy energia która będzie potrzebna do wykonania pracy - wysiłku, zostanie pobrana z tych moich boczków ( nadmiaru odłożonej tkanki tłuszczowej pod skórą ) czy boczki zostaną a energia pójdzie z mięśni, tracąc w ten sposób tkankę mięśniową ? Upraszczając, chodzi mi o to co najpierw spala organizm z budowy człowieka, czy tłuszczyk, czy tkankę mięśniowa. A jeśli tłuszczyk to do jakiego stopnia i kiedy zacznie spalać tkankę mięśniową. i co najlepiej jesc podczas takiej 3 dniowej górskiej wycieczki gdzie chodzi się 6 - 8 godzin dziennie po górach z plecakiem. Chodzi o to żeby nie tracić cennych mięśni, tłuszcz może sobie zniknąc.

Z góry dziękuje za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
policz jakie masz btw na kg masy ciała bo nie mam czasu siedzieć i liczyć każdemu z osobna

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta po kontuzji na Odzyskanie Siły-Masa Stop

Następny temat

Jaka Dieta?

WHEY premium