SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska deka + omadren 250 dla poczatkujacego

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31
Witam, potrzebuje rozpiske kuracji na dece i omie jestem poczatkujacy, bedzie to moja druga kuracja z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lipianin87
Mam zamiar zaczac cwiczyc i odrazu zaczac kuracje na omie i dece, moja waga 78kg rozpisze mi ktos ? Jak to brac i jak z odblokowaniem od A do Z

Źle to planujesz,najpierw się wbija a potem się zaczyna ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Zacznij od wypełnienia poprawnie ankiety działy, wtedy chłopaki ci doradzą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31
Mam zamiar zaczac cwiczyc i odrazu zaczac kuracje na omie i dece, moja waga 78kg rozpisze mi ktos ? Jak to brac i jak z odblokowaniem od A do Z
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ankieta albo zamkną Tobie temat. pozdrawiam.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31
Jestem nowy musze to ogarnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31
Uzupelnilem profil w 100% teraz moze mi ktos pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Edytuj posty.
Ankieta:
1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Zresztą patrząc na wiek, staż i wymiary + zdjecie to nie pora na saa, ćwicz, zacznij jeść i wróć za kilka lat.




Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-05-23 00:18:09

Zmieniony przez - MetodaMen w dniu 2016-05-23 00:23:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31
Nie jestem tutaj po to zeby ktos mnie odsylal, jestem juz zdecydowany i potrzebuje pomocy, w wolnej chwili uzupelnie ankiete i wroce do tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz 185 i 78kg i 85 co to była za kuracja? jak dieta?
deca dick wiesz co to? 19 lat hmm.. to co będzie za cykl jak będziesz miał 26 lat.
poza tym ankieta po to by ludzie mogli ci bardziej pomóc.


Zmieniony przez - Kornel628 w dniu 2016-05-23 23:26:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Przecież dzieciak liczy, że na towarze to się wyrobi z sylwetką na te wakacje.

Daj sobie spokój bo kompletnie nic nie zyskasz dzięki temu a wodą to się możesz spompować dzięki kreatynie i taniej Cię to wyniesie i zdrowiej.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Liczy i się mocno przeliczy ale cóż taka pora roku

Pomocy tutaj szukaj:
https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html

Wg mnie temat do zamknięcia, tu się na ten moment nic wiecej nie wymyśli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spiecy na cyklu

Następny temat

Jestem gruby

WHEY premium