SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpczęcie treningu w wieku 33 lat

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48
Mam 33 lata. 173 cm wzrostu, 77 kg wagi i postanowiłem rozpocząć treningi. Proszę o info jak zaczynać w wieku kiedy organizm już nie rośnie ( co najwyżej w bok czy zaczynać od masy przy mojej wadze? Michił przygotował świetny program ale tam trzeba poświęcić 4 dni w tygodniu, na co ja nie mogę sobie pozwolić. Dodam, że pracę mam głownie siedzącą przy kompie i to pewnie też muszę uwzględnić w treningu (bóle kręgosłupa). Z góry dziękuję za wszelką pomoc bardziej doświadczonych kolegów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Ja bym polecił trening ATC na początek, poźniej 3 razy w tyg. wystarczy.
NIgdy nie jest zapoźno ale radźi sie aby przed rozpoczęciem uprawiania sportu pow. 25roku życia skontaktować się z lekazem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Treningi kulturystyczne mozna zacząc w kazdym wieku nie wazne czy się ma 14 lat czy 50 liczy sie trlko to ze mogę lubię i chcę Atc na początek potem dobra masówka!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zaczynaj tak jak powyżej koledzy napisali, od ACT czyli treningu obwodowego, kóry jest takim przystosowaniem do późniejszego treningu typowo siłowego.
trening twój może być nie do końca tak intensywny, możesz np. robić małe przerwy na początku gdy nie dasz rady "przejść" całego obwodu itp.
zresztą wszystko należy korygować na bieżąco bo w tej chwili co można powiedzieć.
no i pewnie będziesz musiał baczną uwagę zwrócić na mięśnie brzucha a w niedalekiej przyszłości i na prostowniki pleców
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT do oceny

Następny temat

Jak rozpocząć trening w wieku 17 lat?

WHEY premium