SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmiar Kolcy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 934
Witam!
Znalazłem fajną oferty nike celar i mam pewien problem. Jest nr 44.5
i się obawiam, że będą za luźne. Buty halówki też nike mam nr 44,5 i są dobre. Miał ktoś te kolce na nogach kiedyś ? i czy nie będą one troche za duże ? P.S wg w tych kolcach jest wiązanie bo nigdzie nie widze xD ;] ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 934
A zapomniałem dopisać, według waszego zdania jakie kolce są lepsze ? Nike Celar czy Nike zoom Rival S IV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16998
Jeśli chodzi o celar2, to mam takie. One są na rzepy od spodu takie "ukryte", pozatym są tez sznurówki. Ale z rozmiarem bym uważał, ja mam wszystkie buty 43, a w kolcach 42 jak dobrze pamiętam i są idealne. A jak za duże, to sobie włozysz jeszcze jedną parę wkładek i powinny być ok. Moim zdaniem celar2 są nieudane, jak masz wybór, to bierz rivale ;-P
i edytuj posty

pozdro

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Woda

Następny temat

Wybór rowerku

Fruzelina