SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozkład partii.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14428
Witam!
Mam taki problem:
Chcę ćwiczyć 4 razy w tygodniu i nie wiem jak porozkładać partie na dane dni tak żeby było dobrze:
-klatka
-plecy
-bic
-tric
-barki

myślałem pon,śr,Piąt,sob ale źle wychodzi jakoś
PS klatka w poniedziałek odpada(Jakby co zawsze było sobota).

I jak łączyć dane partie czy tak:
bic tric,plecy klata tzw anta...coś tam czy:
plecy bic,klatka tric?

Proszę o ułożenie takiego planu(TYLKO CO W JAKI DZIEŃ)Poszczegolne ćwiczenia sam ułożę.

Z góry tnx
PZDR
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
ale jak masz 4 dnie treningowe to możesz machnąć spokojnie każdą partię dwa razy w tygodniu, np dwa razy push i dwa razy pull , bo jak możesz to trening każdej partii dwa razy w tyg jest lepszy niż jeden

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14428
Ostatnio tak ćwiczyłem ok 2 miesiące to prawie się przetrenowałem,ale w porę zrobiłem tydzień przerwy,odziwo rok temu tym samym planem dawałem trzy miesiące i jakoś nie było dużego zmęczenia..

https://www.sfd.pl/Mój_Trening_własnej_roboty_do_oceny_i_ewentualnej_poprawy.-t693847.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
bo objętość za duża dla Ciebie , a poza tym mogła leżeć dieta lub regeneracja

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14428
No diety to nie mam nie powiem,a regeneracja to pewnie jak leciało raz było 8-9godz a raz z 7.
A więc jak rozłożyć te partie w dane dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
zerknę później

ale bez diety to lipa będzie na każdym treningu będzie lipa

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14428
Na efekty nie narzekam,ale będę się starał chociaż podstawy diety trzymać i kupię białko dla uzupełnienia i jakieś witaminy np. multipack Treca więc nie powinno być az tak tragicznie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na początek

Następny temat

Jak dobrze zacząc trening?

WHEY premium