SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozgrzewka

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, jak robić rozgrzewkę bez biegania ?, mam naderwane ścięgno w stawie skokowym i nie mogę biegać bo strasznie boli, ale podczas robienia np przysiadu nie mam żadnego problemu. czy może być jako rozgrzewka np 2-3 serie po 10 powtórzeń na każdą partie z ciężarem ok 20kg ? i bez przerw pomiędzy ćwiczeniami tylko przerwa pomiędzy seriami. No i po takiej rozgrzewce wchodzić na większe ciężary?. A przy okazji mam takie pytanie, czy jest sens robić takie ćwiczenia np wyciskanie na klatkę 1 seria 10-12x70kg, druga seria 4-6x80kg i trzecia ostatnia seria 1-2x90kg. To samo z MC i przysiadami, a np triceps, biceps itd, 12>10>8 powtórzeń. Chodzi mi aby w tych 3 podstawowych ćwiczeniach wytrenować siłę.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4318
Jezeli chodzi o rozgrzewke to mozna sie rozgrzac stojac w miejscu robiac wymachy, krazenia, podskoki,dynamiczne rozciaganie itd
Jezeli chodzi o same cwiczenia to mozna tak cwiczyc ja osobiscie robie 4 czasami 5 seri czasami ostatniaj ostatnia serie robie ze zmniejszonym ciezarem 12-15 powtorzen ale najczesciej stosuje drop serie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mleko i gainier

Następny temat

Dieta masa ok, 60kg

WHEY premium