SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozgrzanie mięsni przeciw zakwasom. :) przeczytaj

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
Witam, w przyszłym tygodniu, mam zamiar zaczać treningu w domu, mam 2x hantle bede miał juz powoli drązek krzeselka itd.
Ale nie w tym rzecz. Chce uniknąć zakwasów przy pierwszych treningach. I takie moje pytanie- Czy jak juz teraz powoli, bede robił rozgrzania mięsni, w sensie jakieś drobne cwiczenia, itd, to bedzie dobrze zeby uniknąć zakwasów? Dziś np. zrobiłem troche cwiczen z lzejszymi ciezarami i mniejsza iloscią powtórzen, zeby rozgrzać mięsnie i żeby potem takich kosmicznych zakwasów nie było:(
Nie przeszkadza, jak bede tak robił przez 2-4 dni?:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie unikniesz zakwasów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 177
W zapobieganiu zakwasom kluczową rolę odgrywa dostosowanie intensywności wysiłku do siły mięśni. Więc póki co tego nie unikniesz. Ale co złego w zakwasach ? Wtedy człowiek czuje że żyje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zakwasów i tak nie unikniesz ale dobrze ze chcesz już zacząć "pokazywać" mięśniom co je będzie w najbliższej przyszłości czekało, troche mniejsze te zakwasy będą potem dzięki temu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
że nie unikne na 100% zakwasów to wiem, ale chce przygotować mięsnie.. żeby potem nie było, że zaczne i ponaciągam miesnie za mocno i wgl, chce je przygotowac juz do wysiłku jaki je bedzie czekał.

Wiem zakwasy są fajne, to jest jednak przyjemny ból. Ale np. Tak jak ja, dziś koło 17 zrobiłem taki mini trening i teraz, byłem w sklepie 20 minut temu, to po schodach ledwo schodziłem, teraz nogi na kolano nie moge załozyć, ale przyjemne to, i co najwazniejsze, wciąga mnie ten sport.

wiem wiem ze nie unikne po prostu źle to ująłem.
dokładnie o to mi chodzi queblo.

Dzisiaj przy tej rozgrzewce duzą role postawiłem na nogi. I jest tragedia, ale do wytrzymania.
w piątek napisze sobie trening i lecimy:)

Dieta jest, wszystko jest :) Bede chyba prowadził jakiś dziennik czy coś, zdjecia porobie przed i bede robił co jakiś czas regularnie. :)
Narazie nie ma się czym chwalić, ale jak to powiedział pewien facet z forum - kazdy kiedyś zaczynał. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko gofry

Następny temat

Kontuzja barku

WHEY premium