SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciąganie mięśni lędźwiowych

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Proszę o ćwiczenia na rozciąganie mięśni biodrowo lędźwiowych (nie wiem jak to dokładnie się nazywa, ale chodzi o mięśnie lężące tuż nad kością biodrową) Mój problem polega na tym, że rozciągałem się głównie w jedną stronę, ponieważ takie rozciągnięcie było mi potrzebne do zrobienia takiego freeza (takie coś z breakdance) Mam problem ponieważ z jednej strony mam te mięśnie bardziej rozciągnięte, a z drugiej mniej i z tej bardziej rozciągniętej one są większe trochę ale chciałbym bardzo to wyrównać. Nie chodzi mi o całe m lędźwiowe tylko ten mięsień ma na oko 3cm długości od kości biodrowej w górę. Robiłem już skłony tradycyjne w rozkroku ale to nic nie dało nadal ten mięsień jeden jest większy. Gdy rozciągałem się do tego freeza robiłem wiele różnych skłonów dlatego teraz nie wiem jakiim ćwiczeniem to rozciągnąć.
PS: Przydałyby się też ćwiczenia na te lędźwie wyżej ;p
Za pomoc z góry dziękuję.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 507
Rób te samę ćwiczenia które robiłeś przy rozciąganiu tej jednej strony tylko odwrotnie

Zmieniony przez - Amycus w dniu 2009-07-31 17:47:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
tylko ja właśnie ich nie pamiętam, bo dużo ich robiłem. Proszę o konkretne ćwiczenia na te dolne lędźwiowe i przydałyby się też na górne bo je mam słabo też rozciągnięte
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Futbol amerykanski

Następny temat

problem z przerzutkami

WHEY premium