SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozłożenie partii na treningu?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Witam. Mam pewne pytanie.. Wiem że najlepiej ćwiczyć najpierw dużą partię ciała na treningu, później mniejszą (np. plecy > biceps). Dużo ludzi, przynajmniej początkujących ćwiczy właśnie np.
1. klata + triceps
2. plecy + biceps + przedramię
3. nogi + plecy (albo osobno)

Co z treningiem np.
1. biceps + triceps + przedramię
2. klata + barki
3. nogi
4. barki <-- chyba że barki z klatą albo nogami

Czekam na odpowiedź.

;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Czemu barki 2x w tygodniu ?

Sam napisałeś, że najpierw duża partia a potem mała więc dlaczego masz połączone dwie największe partie [nogi i plecy] ?

Triceps
dzień przed klatą nie przejdzie.

Gdzie plecy w tym drugim połączeniu?

Oba się nie nadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Heh.. źle poczytałeś. Barki raz w tygodniu, tylko albo na jednej sesji treningowej albo na drugiej. Treningi są w pon śr piatek. Chodzi mi właśnie o to, czy taki plan przejdzie

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Nie baw w sie takie polaczenie to dla zaawansowanych cwicz
nogi barki
klata biceps
plecy triceps
wcisnij jeszcze brzuch do treningow i przedramiona wedle uznania.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Takie splity na 3 dni jak wyżej moim zdaniem nie mają sensu w twoim przypadku i nie zda to egzaminu.

Więc pleców ci brakło w tym 2 połączeniu.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2011-04-03 23:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Dobry spilit nie jest zly trzeba go tylko umiec zaplanowac. Ale rownie dobrze mozesz FWB sprubowac jak ktos zawsze robil spility niezle dziala tylko tez trzeba odpowiednio ulozyc.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Hm pisałem to na szybko, więc plecy umknęły (plecy ćwiczę).
Mój obecny plan wygląda tak (rozpisze tylko partie które ćwiczę), split:
1. plecy + biceps + przedramię
2. klatka + triceps
3. nogi + barki + łydki
Dokładam brzuch po treningach, nijako.

Dzięki za odpowiedzi, ale już sam wiem chyba. Chodziło mi o to, czy plan wypali jak np. w jednym dniu będę cwiczył biceps + triceps + przedramię (czyt. całą łape) ale stwierdziłem że narazie nie jest to dobry pomysł i będę cwiczył standardem narazie.

sog's

temat do zamknięcia

;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening rugbisty

Następny temat

Split - partia 2x/tydzien. By Marcin

WHEY premium