SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Royce i Oscar de la Hoya

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
http://bjj.pl 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Sznyrus. D/E/B/I/L/U na tym zdjeciu Oscar zaklada Mata Leo Roycowi.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
http://bjj.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
On tak mu trzyma dlonie na lokciach przez przypadek czy to jakies przymiarki do wyjscia z mataleo? Jezeli tak to mozesz podac jak to wyglada?

Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
kocham cie za to zdjecie pawel
na tym ringu sa dwie najwieksze milosci mojego zycia
a moze masz lennoxa duszacego vitora :> ?



jezeli gora nie chce przyjsc do mahometa, to niech gora *******la

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e tam vargas rozjedzie de la hoye
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
zesra sie w gacie

powiem wam tyle, ze na 100% pojade na te walke
i wiem, ze bedzie w stanie dorownac walce ward - gatti, chociaz prymatu walki roku jej nie ma prawa odebrac juz nic

obstawiam wygrana oscara na punkty
jestem pewny, ze obaj beda na deskach



jezeli gora nie chce przyjsc do mahometa, to niech gora *******la

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
****a mowiles ze nie lubisz oscara

lamer

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no teraz to przegiołeś. Mało wierzyłem w Twoje doniesienia typu zdjęcie Royca z walczącymi 6 karatekami na plaży. Ale to zdjęcie i dziadka duszącego Tysona to przegięcie. Daj zdjęcie jak Tyson czy La Hoya (jeśli to rzeczywiście on jest na zdjęciu) lutuje któregoś z Gracie a nie taką tania propagandę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tu jest uzupełnienie do zdjęcia Boruty:

Kid Peligro Jiu-Jitsu News . . . Royce Fight Update
Submitted by: Kid Peligro
Posted On 07/14/2002


Is Royce Fighting in Japan ? That is the question in everyone's minds



Secret Agent columnist Kid Peligro resorted to some crafty Ninja disguise to bring you the latest . . .

3 times UFC Champion Royce Gracie meets the 'Golden 'Boy' Oscar de la Hoya.

Royce Gracie made an appearance at the Golden Boy's training camp in Big Bear Lake, Ca. to speak with the Champ Oscar who has reopened his training camp in preparation for his fight with Vargas in September. The two Champions had expressed interest in the meeting and connected through mutual friends.

Royce and Oscar were stocked to share wars stories and swap tricks of each other trade. The meeting almost turned sour as Oscar attempted a 'rear naked choke' on Royce to show who was the boss. Royce retaliated with a lighting quick jab . . . NOT! It was all in good fun and pictures and autographs galore were taken.

Kid then followed Royce to his studio in So.Cal. Gracie has been rumored to be fighting in Japan next month and was completely mum about the whole thing and that is very difficult for a Brazilian, you know : ) Kid however hung out long enough to witness and participate in a training session and from the looks of things, Royce was not preparing for a Bowling match, that's for sure. Additionally, Royce is schedule to leave for Japan tomorrow morning . . . If it walks like a duck and quacks like a duck . . . you draw the conclusion!

All that fight talk has lead to a surge in interest in Royce's Camp. All participants have been extremely concerned if Royce is going to show up for both events. In an exclusive statement to Kid Royce didn't confirm or deny the fight but said in a Swazeneggar 'Terminator' like voice: 'I'll be there!' .

Props to Adcc


I believe I can fly...
I believe I can touch the sky
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
o ja ******le Sznyrus myslalem ze ludzie tacy jak ty wygineli dawno temu ... mylilem sie



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde Vanderlei jak miałem 16 lat to mnie takie rzeczy brały. Jak Boruta puszcza takie zdjęcie to się wszyscy jarają. A co ono ma właściwie znaczyć?, że bjj jest lepsze od baksu. A czemu jak jest filmik z Oyamą jak walczy z bykiem to wszyscy mówią, że walczy ze starą krową?
Szczerze wolałbym walczyć z 4 Zulusami naraz niż z jedną taką "starą krową".
A co do mnie to tacy ludzie jak ja byli są i zawszę będą. Poza tym nie po to ludzie tacy jak De La Hoya Jones jr. czy Tyson udawadniali przez całe życie że są dobrzy w boksie zeby teraz udawadniać że są dobrzy w czym innym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szyrus, przecież to zdjęcie to żart. Rozumiesz, Ż A R T , panowie się wygłupiali i ktoś im cyknął fotkę.

I believe I can fly...
I believe I can touch the sky
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

General Choi Hong Hi

Następny temat

BAS-3

WHEY premium